Genç Odalarında Yeni Tasarımlar

Genç Odalarında Yeni Tasarımlar

Çocukların bambaşka bir dünyası olduğu gibi müthiş bir hayal gücüne de sahiptirler. Bu durumdur çocukları özel kılan. Ailenin en önemli unsurudur çocuk. Eğer bir çocuk size “ben bunu yapacağım diyorsa asla onun hevesini kırmayın, çocuk için ailenin itimadı ve istedikleri aynı zamanda tepkileri oldukça önemlidir. Çocuğunuza ne kadar özel olduğunu hissettirin ki çocuğunuzda ailenizin önemli bir parçası olmaktan gurur duysun. Aynı zamanda ailede dışlanmadığını bilsin. Küçük yaşlarda bu durumlara maruz kalan çocukların büyüyünce bir aileye mensup olmadığı hissini yaşaması kötü bir durumdur.

İnsan çocuk odalarına girince kendini gülümsemekten alamıyor. Özellikle erkek çocuklarının odalarındaki yeni tasarımlar gülümseme nedenleridir. Erkek çocuk denince akla ilk gelen şey futboldur. Erkek çocukları daha küçüklüğünden itibaren futbolu sevmeye başlarlar. Küçüklükten beri takımları bellidir. Odalarında takımlarının posterleri, takımlarının yatak örtüleri hatta perdeleri bile bulunur. Erkekler arma sevdalısı olmaya bayılırlar onlar için arma sevdası yaşa bakmaksızın hayatlarının anlamları olur. Daha adları doğru söyleyemezler fakat tuttukları ekibin ilk 11’ini sular seller gibi sayabilirler size. Ondandır ki genç odalarının yeni trendleri arasında erkeklerin tuttuğu takımların renkleriyle odalarının tasarımları uygundur.

Erkek çocuk odalarının benim için en iyi yeri yatakladır. Erkeklerin araba sevdası çocukken başlamaktadır. Aynı ekip sevdaları gibi. Otomobil şeklinde yataklar bir erkek odasına ayrı bir hava katar. Çocuğun kendisini olgun hissetmesini sağlar. Erkekler için otomobillerin önemini odaya ilk girdiğinizde küçük oyuncak arabalardan da anlayabilirsiniz.

Genç odalarında genel olarak mavi renk hakimdir. Genel olarak erkek çocuklarında renk farkı vardır. Pembe renk gösterdiğinizde ama bu kız rengi gibi bir cevapla karşılaşabilirsiniz. Erkek genç odalarında tercihler yaparken, seçtiğiniz oda tasarımını genç odalarında yeni trendler arasından seçmeniz gerekmektedir. Oda tercihi yaparken çocuklarınızın fikrine önem vermeniz gerekmektedir. Şayet önem vermediğiniz takdirde o odayı kullanacak olan çocuğunuzun isteklerini yerine getirmemiş olacaksınız. Oda tercihi yaparken çok karmaşık olan renklerden uzak durmanız gerekmektedir. Sade olan renkler de konsantrenizi bozarken renkli olan eşyalar da dikkat dağınıklığına neden olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git