Genç Odaları İçin Yaratıcı Fikirler

Genç odaları için yaratıcı ve farklı öneriler, sıra dışı genç odası tasarımları, 2019 yılı için özel olarak tasarlanmış genç odası modelleri, modern genç odası takımları…

Genç Odaları İçin Farklı Öneriler

Evin küçüğü de büyüğü de olsalar onların da özel alanları olmalıdır. Hayal dünyaları, oyun oynamaları için rahat bir alan veya uyumak için en sevdiği kahramanlardan oluşan dekorasyonlarla dolu olan bir oda her genç için şarttır. Tabii ki bu oda için bazı genç odası dekorasyon önerilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Kitaplık, oyuncak köşesi, yatak, kıyafet dolabı gibi eşyalar için uygun bir yer de lazım. Eğer ki odalarınız ufak ise bunlar için öncelikle bazası bulunan bir yatak almak size çok yer kazandıracaktır. Daha sonrasında ise sevdiği çizgi film ya da masal kahramanı olarak seçtiği birini dekorasyon olarak kullanabilirsiniz. Mesela, yatağını ona göre süsleyebilirsiniz veya kıyafet dolabını hatta halısını. Çok sevinecektir. Sevinmesi ile kalmayacak odasını da sevecek ve süre geçirmek isteyecektir. Odasını seven çocuklar, odasında rahat rahat uyur ve uykusunu alarak uyanmış olur.

Genç Odası Duvar Kağıtları

Günümüzde o kadar çok çocuk odası var ki seçmek gerçekten zor olabiliyor. Eğer yeriniz çok minik ise hem ranza hem kitaplık bununla birlikte dolap olabilen eşyalar da bulunmaktadır. Genç Odası Dekorasyonları arasından seçim yaparken odaya uygun olarak eşya seçimi yapmanız gerekmektedir. Bunlar sizin işinize çok yarayacaktır. Genç odası dekorasyon önerilerinin bir başkası ise duvar kâğıtlarıdır. Duvar kâğıtlarını seçmek de oldukça zor bir iştir. Uyumlu olması ve çocuğunuzun yaşına da uyması gerekiyor fakat ihmal etmeyin ki çocuğunuz aynı yaşta kalmayacak. İsterseniz her yaşta kullanabileceği bir duvar kâğıdı da seçebilirsiniz. Bu sizin için de çok kullanışlı olacaktır. Çünkü çocuk büyüdükçe odasını da boyatmak zorunda kalmazsınız. Bu durumu ihmal etmeyin ki bu dekorasyonlar çocuğunuzun sağlığına da uygun olmalıdır.

Genç Odası Seçimi

Genç odası seçimi yapılırken, gencinizin ve çocuğunuzun isteklerine uygun olarak oda tercihi yapmanız gerekmektedir. Odayı kullanacak olan çocuğunuz olduğu için, çok sade veya çok renkli mobilyalar seçmemeniz gerekmektedir. Eğer böyle bir seçim yaparsanız küçük odalarınızı büyük, büyük odalarınızı da küçük gösterme gibi bir şansınız bulunmaktadır.

Farklı ve sıra dışı tasarımlardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek genç odası fikirleri ve farklı tasarımlar hakkında yarıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git