Fuşya Mutfak Dekorasyonu

Fuşya rengi mutfak dekorasyonu ve tasarımı örnekleri, fuşya mutfak önerileri, fuşya rengi mutfak görselleri ve mutfaklar hakkında bilgiler…

Fuşya Mutfak Dekorasyonu

Canlı renklerden hoşlanan bayanların en çok tercih ettiği renkler arasında bulunan fuşya rengi şık ve sıra dışı bir mutfak görünümünden hoşlananlar tarafından evlerde en başta salon ve mutfaklar da yaygın olarak tercih edilmektedir.

Fuşya rengi canlı olduğu kadar renk tonları içinde ağır bir ton olduğu için açık renklerle kombin olarak kullanıldığında ortaya şık ve estetik bir görünüm verecektir. Tek başına tüm mutfak eşyaları ayda çoğunluğu fuşya tercih edilirse rahatsız edici bir görünüm oluşacaktır.

Fuşya renk kullanılan evlerde kullanmakta olduğunuz alanlara göre açık renklere öncelik verilmesi doğru olacaktır.

Mutfak dolap rengi fuşya ise tezgah mermeri beyaz yada gri açık tonları tercih edilmesi gerekir.

Fuşya renk perdeler özellikle beyaz renk mutfak dolapları bulunan yerlerde tercih edilirse şık ve estetik bir görünüm elde edilir.

Mutfak zemin parke rengi yada fayans renkleri beyaz ise fuşya rengi halılar tercih edilebilir. Yine mutfak masa ve sandalye takımlarında fuşya rengi beyaz ile birlikte tercih edilirse modern tasarım mutfak oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git