Foto Halı Fiyatları

Foto Halı Modelleri ve Fiyatları

Artık günümüzde neredeyse her şeye fotoğraf bastırılmaktadır. Bunlardan en popülerleri ise kupalar ve t-shirtlerdir. Zamanla birçok yere giren fotoğraflar atık halılarda da vardır.

Genelde yeni evlenen çiftler düğünde çektirdikleri düğün fotoğraflarını halılara bastırıp yatak odalarında kullanırlar. Foto halılar fotoğraflarının odalarında bulunmasının bir diğer değişik yöntemidir.

En çok da bu foto halılar çocuk odalarında kullanılmaktadır. Yine bildiğiniz gibi çizgi film ve hikaye aşığı olan çocuklarının odasındaki halı da en çok sevdikleri karakterlerin resimleri bulunmaktadır.

Yeni doğan çocuklar içinde bazen halıya yazı yazdırılır. Bazen de çocuğun çekilen ilk fotoğrafı bu foto halılarla odasında bulunmaktadır. Ama daha sonradan halıya bırakılabilecek yaşta olan çocukların odasında bulunmaması daha iyi olur. Çünkü o yata çocuklar için halıya bastırılmış bir çocuk resmi tuhaf gelebilir çünkü kendileri olduğunu algılayamazlar.

Salonlar için yapılan foto halılar içinse daha çok manzara resmi bastırılır. Belki bu resim Google’dan sevdiğiniz bir ülkenin veya yerin manzarası olabilir. Veya evinizde belki bir fotoğrafçı olabilir ya da fotoğraf çekmeyi çok seven biri. Bu foto halılarla salonunuza koyduğunuz manzara odaya hoş bir görüntü katacaktır. Ayrıca değişik olması biraz da ayrıcalık katar.

Resimli halı fiyatları hazır olanlar 50 Tl ile 1000 Tl arasında değişmektedir. Özel basım olan ürünler hazır olan halılara göre daha fazla ücret talep edilmekte olup internet üzerinden araştırma yaparak bu işleri yapmakta olan firmalara bu halıları yaptırabilirsiniz.

Evimizin belki de en çok kullandığımız yeri olan mutfaklar için pek fazla foto halı modeli var sayılmaz. Mutfaklara hala çiçek modelli halılar yakışmaktadır. Ama foto halı modelli halılar da yakışmıyor değil. Mutfağa göre seçilecek sade bir fotoğraf mutfağa gayet uyumlu olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git