Ferforje İç Merdiven Modelleri

Ferforje merdivenler, Ferforje  merdiven modelleri ve tasarımları, ev ve ofislerde en çok kullanılan şık ve  modern Ferforje merdiven modelleri, ürün görselleri ve bilgiler…..

Ferforje Merdiven Modelleri ve Tasarımları

Demir merdiven olarak da bilinmekte olan ferforje merdivenlerin evlerde kullanılmakta olan modelleri yanı sıra ofis ve iş yeri gibi alanlarda kullanılmakta olan bir çok modeli bulunmaktadır. Çok farklı ve şık tasarımları ile gençlerin çok dikkatini çekmekte olan tasarımları bulunmaktadır.

Evlerde genelde bahçe ve bina girişlerinde ferforje ürünler aynı zamanda camlarda kullanılmakta olan tasarımları bulunmaktadır. Cam ferforjeler genelde binalarda giriş ve yüksek giriş katlarda çok tercih edilmekte olup hırsızlık olaylarının önüne geçmek için tercih edilmektedir.

Ferfoje Merdiven Modelleri

Ferfoje Merdiven Modelleri

Ferforje korkuluklar binalarda ve ofislerde ara kat geçişlerinde kullanılmakta olup çok farklı modelleri bulunmaktadır. Her duvar rengi ile uyumlu olup her duvar rengine uygun metal boya ile boyandığında hem şık hemde estetik bir görünüm vermektedir.

Ferfoje Merdiven Modelleri

Ferfoje Merdiven Modelleri

Dubleks evlerde ve tripleks olarak adlandırılan 3 yada 4 katlı içten merdivenli evlerde dayanıklı olması yanı sıra ekonomik olması nedeni ile de tercih edilmektedir. Çok farklı ve modern tasarımları bulunmaktadır. Ev ve ofislerde kullanılmakta olan ve genç bayanların en çok sevdiği merdiven modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ev ofis ve iş yerinize uygun olan modelleri inceleyebilir ve ürünler hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Ferfoje Merdiven Modelleri

Ferfoje Merdiven Modelleri

Ürünler hakkında fikir görüş ve önerilerinizi sitemizin yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git