Evim Şahane Programı Kayıt

Evim şahane programı kayıt yaptırarak sizde hayal etmiş olduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Yada ihtiyaç sahibi olduğunuz kişiler adına siz başvuru yaprak onlara yardımcı olabilirsiniz…

Kanal D sitesi üzerinden online olarak başvuru formu doldurarak Evim şahane programı kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz…

Evim Şahane Programı Başvuru

Evim şahane programı ücretli mi diye aklınıza bir soru geliyorsa bu program ücretsizdir. Bu program sayesinde çok kötü şartlarda yaşayan bir çok kişiye hayallerindeki evleri tasarlanarak teslim edilmektedir. İstanbul ilinde yaşıyor ve yaşamış olduğunuz evden sıkıldıysanız ve çok iyi şartlarda yaşamıyorsanız side bu programa başvuru yapabilirsiniz. Sizin değilde bir başka ihtiyaç sahibi kişinin evi çok kötü durumda ise onun adına siz başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formu sadece kişisel bilgilerden oluşmakta olup ayrıca yaşamış olduğunuz evin fotolarını çekerek başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Selim Yuhay tarafından sunulmakta olan bu program sayesinde çok kişinin evleri dekorasyon yapılmış ve hayal bile edemedikleri evlere sahip olmuşlardır. Ekip başvuru yapan kişilerin evlerini inceledikten sonra ekip ile birlikte eve gelmekte ve 36 gün gibi kısa bir zamanda evleri tamamen değiştirmektedir.

İhtiyaç sahibi kişiler hayal etmiş oldukları evlere kavuşmaktadır. Onların bu mutluluğuna da pay sahibi olabilirsiniz. Çevrenizde gerçekten ihtiyaç sahibi olan kişilere yardımcı olmak istiyorsanız size vereceğimiz link üzerinden onların adına internet üzerinden yada telefon ile onların adına kayıt yaptırabilirsiniz. Başvuru formu için tıklayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git