Ev Dekorasyonunda Şişe Aksesuarlar

Evimizde kullanmış olduğumuz cam şişelerin içerisindeki ürünler bittikten sonra ev dekorasyonunda kullanarak farklı tasarımlar elde edebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda şişe aksesuarlar

Günümüzde bir çok farklı mekanlarda ve özellikle evlerde bu tasarımlar sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Evlerde kullanımdan sonra atılacak olan cam şişeler çeşitli boyama teknikleri ve süsleme sanatları ile süslendikten sonra ev dekorasyon ürünü olarak kullanılmaya başlandı.

En çok mutfaklar da kullanılan bu ürünlere özel kapak tasarımları ve süslemeler yapılarak yine evlerde yağdanlık, sıvı ürünler koymak amacı ile kullanılmaya başlanmıştır. Bu cam şişeler aynı zamanda çeşitli boyama teknikleri ile boyandıktan sonra duvarlarda saksı gibi farklı dekor ürünleri de ortaya çıktığını görmekteyiz. Balkon farklı alanlarda da çok tercih edilmektedir.

Evlerimizde atıl halde bulunan bu ürünleri kullanarak ev dekorasyonuna katkı sağlayabiliriz.Sizin kendinize özel tasarlamış olduğunuz bu ürünler bir çok misafiriniz tarafından da beğenilecektir. Günümüzde bu tarz şişeleri boyamak, süslemek ve farklı tasarımlar elde ederek bunların satışından para kazanan insanlar bile vardır. Halk eğitim merkezlerinde şişe boyama ve tasarım bölümlerinden eğitim almış kişiler bu işlerden para kazanmaktadır.

Şişe aksesuarlardan oluşan ve farklı tasarımlar elde edilmiş bir resim galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımlardan en sevdiğiniz tasarımı belirleye bilir ve evinizde atıl durumda olan şişelerden farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda şişe aksesuarlar kullanarak evinizi dekore etmiş ve bu sayede atıl durumda bulunan şişelere güzel şekiller verebilirsiniz. En güzel şişe aksesuarları sizler için seçtik.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git