Ev Dekorasyonunda Gümüş Eşyalar

Ev dekorasyonunda kullanılan gümüş eşyalar, tepsiler, çay bardakları, şamdanlar ve çatal bıcak takımları, şık ve modern tasarımları ve ürün görselleri…

Ev Dekorasyonunda Gümüş Aksesuarlar

Ev aksesuarlarında gümüş aksesuarlar eve ait mücevherler gibidir. Değerli bir maden olan gümüşten yapılan aksesuarlar hem maddi olarak hem de sarf edilen emek olarak gerçekten değerlidir. İlk olarak aldığınız ışıl ışıl gümüşler havayla temas ettiği sürece kararır. Bunun için periyodik olarak bakım yapmanız gerekir. Kız isteme törenlerinde kullanılan şekerlik ve gondollar, evli olan çiftlerin evinin olmazsa olmazıdır.

Çeyizde Gümüş Eşyalar

Ayrıca çeyizlerde bulunan gümüş ayna ve taraklar ise makyaj masalarının üzerinde mutlaka bulunur. Bunların dışında çay takımları, tepsiler, vazolar, çay tabakları, çerezlik ikramlıklar, mücevher kutuları, çatal ve bıçak takımları, şamdanlar, çeşitli biblolar gerçek gümüşleri sevenlerin seçenekleri arasındadır. Çok para vermeden de gümüş görünümlü aynı ev dekorasyon objelerine sahip olabilirsiniz.

Alman Gümüşü Ev Aksesuarları

Alman gümüşü olarak piyasada bilinen bu ürünler yine belli miktar bakır, çinko ve nikelin karıştırılmasıyla elde edilir. Gerçek gümüşten pek ayırt edilemez. Ayrıca gümüş kaplama, yaldızla boyama gibi tekniklerle yapılan objeler, aynalar, kahve fincanları ise en ulaşabilir gümüş görünümlü aksesuarlardır. Renk tonu olarak gümüşü düşünürsek camın üzerinde veya beyaz porselenlerle oldukça uyum halindedir. Yemek masalarında kullanılan gümüş peçetelikler ve suplalar misafirlerinize şık sofralar kurmanıza yardımcı olur. Bunun yanında salonlarda kullanılan gümüş aksesuarlar yansıttığı ışık sayesinde ortama aydınlık verir. Dikkat edilecek nokta ise bir sürü gümüşü bir arada kullanarak evi müze havasına çevirmemek çok önemli.

Gümüş Ev Eşyaları Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git