Ev Dekorasyonunda Dantel Modeller

Ev dekorasyonu dantel modeller, dantel modellerle şık ve estetik görünüm elde etmek, dantel modası, dantel ev dekorasyon fikirleri….

Ev Dekorasyonunda Dantel Modeller

Ev dekorasyonunda dantel modası oldukça ön plana çıkmaya başladı. Eskiden annelerimiz dantelleri televizyonların önüne, sağına veya soluna yerleştirdiğinde onlara kızardık fakat dantel modası artık tamamen tavan yapmış durumda. Eğer sizlerde bu dantel modasına ayak uydurmak istiyorsanız konumuzu okumaya devam edebilirsiniz.

Sofralarımızda, masamızda, çerçevelerde dahi artık dantelleri görebilirsiniz. Yukarıda dediğimiz gibi eskiden hep annelerimize kızardık ve nerede dantelli bir şey görsek hemen onu kaldırmak isterdik. Şimdi genç kızlar dantele aşık olmuş gibi görünüyor. Zira dantel modası çerçevelere kadar çıkmış durumda.

Kimisi kısa bir dantel ile kendi dekorasyonunu ortaya çıkartırken kimisi masa boyunca danteller satın alıp daha iyi bir dekorasyon yapmak istiyor. Bu da yetmiyor. Üzerine yastıklarını da dantelli bir şekilde satın almak istiyor veya yastıkların  üzerine dantel işliyor. Her şeyi değiştirmek ve evin içerisini dantel ile kaplayıp daha hoş bir hava oluşturmak isteyenlerde kavanozları, şişeleri artık dantel ile kaplamaya başlıyor.

Hatta bilirsiniz; ”Bu işin artık sosyal medyada dalga konusu haline geldiğini.” Evet, son zamanlarda kurdele ve dantel ile süslemeler yapıp sosyal medyaya yükleyen kişiler yani genç kızlar bu olayı abartıyor ve kendi düşüncelerini açıklama kısmına ekleyip dalga konusu haline geliyorlar. Kimisi bunları şaka amaçlı görüyorken kimileri de bu işi gerçekten yapıp misafirlerini ağırlarken dantel ile birlikte ağırlıyor. Siz ne diyorsunuz? Evinizde dantel kullanmak ister miydiniz? Veya tamamen dantel modasına ayak uydurup her şeyi dantelli bir şekilde kullanmak ister misiniz?

Ev Dekorasyonunda Dantel Model Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git