Eskitme  Mobilya Modelleri

admin

Updated on:

Eskitme Konsol

Eskitme Mobilya Modelleri ve Fiyatları, Eskitme Mobilya Boyama ve Boyama Teknikleri, Eskitme Mobilya Boyaları hakkında…

Bir dönemlerin çok tercih edilen ürünleri arasında bulunan  eskitme mobilya modelleri günümüzde şıkı ve modern tasarımları ile yine evlerimizde tercih edilmeye devam etmektedir…

Eskitme Mobilya Modelleri

Eskitme mobilyalar bir dönemde çok tercih edilmiş olan tasarımlar arasında bulunmaktadır. Özellikle eskiye özlem duyan bayanlar tarafından tercih edilmekte olan bu tasarımlar yeni tasarımları ve şık görünüşleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Lüks ve gösterişten uzak sade ev dekorasyonu seven kişiler bu mobilyaları evlerinde tercih ederek istedikleri gibi sade, rahat ve huzurlu bir ev dekorasyonu ortaya çıkarabilirler. Eskitme mobilya orjinal tasarımları tercih ediyorsanız bu modelleri ikinci el satan yerlerden temin edebilirsiniz.

Eskitme mobilyaları boyama yaparak canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Eskitme boyaması kolaydır. Önce zımpara ile eskimiş ve kalmış olan boya düzenlendikten sonra fırça yardımı ile istediğiniz renge çevirebilirsiniz. Eskitme mobilya parlak bir görünüm elde edemiyorsanız da eski renklerine boyaya bilirsiniz.

Eskitme Mobilya Boyama

Eskitme Mobilya Boyama Teknikleri ile mobilyalara daha şık ve modern bir görünüm kazandırmak mümkün. Boyama yapabilmeniz için bir takım malzemelere sahip olmanız gerekiyor. Ahşap boyama işlemi öncesinde mobilyaların ahşap kısımlarının zımparalanması gerekmektedir. Zımparalama işlemi bitince ahşap astar sürme işlemi yapılır ve sonrasında tekrar zımpara yapmanız gerekir. Yüzeyin tamamen pürüzsüz olması gerekiyor. Zımparalama işleminden sonra kurumaya bırakmak gerekiyor. Bu mobilyalarda genel olarak su bazlı akrilik boyalar kullanılmaktadır. Fırçayı boyaya batırın ve su aktıktan sonra ağaç yüzeyleri boyunca fırçayı hareket ettirerek boyama işlemini tamamlayınız.

Eskitme yatak odası ve  eskitme salon takımları evlere nostaljik bir hava katmaktadır. Eskitme mutfak dolapları modelleri de eskiye özlem duyan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eskitme ev eşyaları ile uygun ve tam dekor elde edebilirsiniz.

Eskitme mobilya modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu tarz ev dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olabilir ve evlerinizde tercih edebilirsiniz. Eskitme mobilyalar hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorum yapın