English Home Perde Modelleri

English Home perde modelleri, evlerde salon, yatak odası, misafir odası ve genç odaları için özel olarak tasarlamış olduğu perde tasarımları, ofis ve iş yerleri için özel tasarımlar, English Home perde modelleri 2016 ve 2017 yılına özgü yeni tasarımları…

English Home Perde Modelleri ve Fiyatları

Firma her yıl olduğu gibi 2016 ve 2017 yılı için özel olarak tasarlamış olduğu perde modelleri şimdiden çok kişi tarafından beğenilmektedir. Ev, ofis ve iş yerlerine özel ayrı ve sıra dışı tasarımları ile modern tasarımları ortaya çıkarmaktadır.

Ev tekstili ve perde alanında bir bayanın beklentilerini karşılayabilecek olan şık ve estetik görünümlü perdeleri bir arada bulabileceğiniz bir adrestir. Evlerde özellikle salon, yatak odası ve misafir odalarına özgü tasarımları her yaş grubu bayan tarafından çok beğenilmekte olup özellikle 25 ile 35 yaş arası bayanların ilk tercih etmiş olduğu markalar arasında yer almaktadır.

English home perde modelleri içinden; Tül perde, fon perde, baskılı perde, stor perde, güneşlik ve özel dokuma perdeler içinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. English home perde çeşitleri içinde her zevkten ve her bütçeden kişiye hitap etmektedir.

English home perde fiyatları metre karesi 50 Tl ile 100 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bütçenize en uygun şık ve modern tasarımları tercih edebilir, ödeme seçenekleri içinden peşin yada vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Peşin ödemelerde % 20 varan indirim imkanlarından yararlanabilir yada vadeli ödeme seçeneği ile bütçenizi zorlamadan taksitler halinde bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

English home perde kampanyaları firma tarafından belirli dönemlerde yapılmaktadır. Aceleniz yoksa kampanyaları takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Böylece aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Sitemizin yorumlar kısmından English Home perde yorumları yapabilir ve diğer kullanıcıların perdeler hakkındaki görüş ve önerilerini takip edebilirsiniz. En çok tercih edilen ve satılan English home perdelerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek perdeler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

English Home Fon Perde Modelleri

English Home Tül Perde Modelleri

English Home Güneşlik Modelleri

English Home Dokuma Perde Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git