English Home Hazır Perde Modelleri 2022-2023

English Home hazır perde modelleri ve çeşitleri, ev ve ofis dekorasyon ve tasarımlarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel perde modelleri…

English Home Hazır Perde Modelleri ve Fiyatları

Firma her yıl olduğu gibi 2016 ve 2017 yılları içinde ev ve ofis dekorasyonlarında kullanabileceğiniz şık ve modern tasarımları bulunmaktadır. Evlerde başta salon ve misafir odaları olmak üzere oturma odaları, misafir odaları, yatak odaları, genç ve çocuk odaları için muhteşem tasarımları bulunmaktadır.

Şirket aynı zamanda ofis ve iş yerleri içinde birbirinden güzel farklı tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Modern ofis dekorasyonun vazgeçilmez ürünleri arasında perde modelleri de bulunmaktadır.

English Home perde fiyatları 50 Tl ile 100 Tl arasında değişmekte olan metre kare fiyatları bulunmaktadır. Kullanacak olduğunuz pencerenin büyüklüğüne göre perde fiyatları artmakta ve azalmaktadır. Ürünleri mağazalarından yada internet üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Peşin alımlarda indirim imkanları elde edebilir yada kampanyaları takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

English Home Dokuma Perde Modelleri, English Home Fon Perde Modelleri ve English Home Tül Perde modellerini ayrıntılı olarak inceleyebileceğiniz bir foto galerisi hazırladık. Galeriyi inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitemizin yorumlar kısmından perdeler hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

English Home Hazır Perdeler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git