En Güzel İpek Yatak Odası Modelleri  

Yatak odası tasarımınızda bir değişiklik yapmak istiyor ve nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız İpek yatak odası modellerini inceleyerek başlayabilirsiniz…

İpek Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

İpek yatak odası yeni tasarımları ile yatak odası dekorasyonunda bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan bir mobilya markasıdır. Şık ve modern yatak odası tasarımları ile hayal etmiş olduğunuz yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Yenilikçi ve farklı tasarımları ile sizlerin hayal etmiş olduğu yatak odalarını üretmenin gayretinde olan İpek;  aynı zamanda dayanıklı ve kaliteli ürünleri müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden üretmenin gayreti içindedir.

İpek yatak odası tasarımlarında genellikle beyaz, krem ve kahve rengi renklere ağırlık vermiş modelleri çok tercih edilmektedir. Farklı renk seçenekleri arayan kişiler içinde farklı renklerden oluşan tasarımları bulunmaktadır.

İpek yatak odası fiyatları 4000 Tl ile 8000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. İpek mobilya kampanyalarını takip ederek aynı ürünleri daha uygun fiyata satın alabileceğiniz gibi vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak da bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İpek yatak odası modelleri içinden en çok tercih edilen yatak odası tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu ürünleri inceleyerek yatak odası takımları hakkında fikir sahibi olabilir ve sitemizin yorum kısmından görüşlerinizi bize ve diğer okurlara aktarabilir ve onların görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Aral Yatak Odası Takımı

Aral Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya Aral Yatak Odası Takımı Fiyatı:8190 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ürün kredi kartına peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı bulunmaktadır.

Atlantis Yatak Odası Takımı

Atlantis Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya Atlantis Yatak Odası Takımı Fiyatı: 7785 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.

Country Yatak Odası Takımı

Country Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya Country Yatak Odası Takımı Fiyatı: 5670 Tl ödeyerek kredi kartına taksit ile 12 aya varan taksit imkanlarından yararlanarak bu ürünü satın alabilirsiniz. Ürün 6 kapakli dolap + 2 komodin + sifonyer + sif.ayna + 160 lik başlık bulunmaktadır.

Crystal Yatak Odası Takımı

Crystal Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya Crystal Yatak Odası Takımı Fiyatı: 5234 Tl satılmakta olup kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır. Bu yatak odası takımı sürgülü dolap + 2 komodin + sifonyer +sif.ayna + 160 lik baslik bulunmaktadır.

Drop Yatak Odası Takımı

Drop Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya Drop Yatak Odası Fiyatı: 4387 satılmaktadır. Ürünü İpek mobilya bayilerinden yada online olarak İpek Mobilya üzerinden kredi kartına 12 ay taksit ve ücretsiz kargo ve tek sefere mahsus kurulum işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Naturel Yatak Odası Takımı

Naturel Yatak Odası Takımı

İpek Naturel Yatak Odası Takımı Fiyatı: 4758 Tl sahip olabileceğiniz şık bir yatak odası takımıdır. Bu yatak odası takımı içinde sürgülü dolap +2 komodin + sifonyer + sif.ayna + 160 lik baslik fiyatıdır. Ürünü taksit imkanlarından yararlanarak bütçenize uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Nehir Yatak Odası Takımı

Nehir Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya Nehir Yatak Odası Takımı Fiyatı: 4908 Tl satılmaktadır. Bu yatak odası takımı fiyatı içinde sürgülü dolap + 2 komodin + sifonyer + sif.ayna + 160 lik baslik bulunmakta olup ürünü taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Neva Yatak Odası Takımı

Neva Yatak Odası Takımı

İpek Neva Yatak Odası Takımı Fiyatı: 4506 Tl satılmakta olup peşin fiyatına kredi kartına taksit imkanı ile İpek Mobilya bayilerinden bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Opus Yatak Odası Takımı

Opus Yatak Odası Takımı

İpek Mobilya en şık tasarımları arasında bulunan bu yatak odası takımını 5797 Tl ister peşin isterseniz de kredi kartına bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Rena Yatak Odası Takımı

Rena Yatak Odası Takımı

Estetik ve zarif görünümlü yatak odası takımı fiyatı 4464 Tl satılmaktadır. Ürün kaliteli ve evlerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır.

Sema Yatak Odası Takımı

Sema Yatak Odası Takımı

Bu yatak odası takımına 4452 Tl ister peşin isterseniz de kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanları bulunmakta olup bu tasarım kaliteli ve şık bir üründür.

Volga Yatak Odası Takımı

Volga Yatak Odası Takımı

Sürgülü dolap + 2 komodin + sifonyer + sifonyer + sif.ayna + 160 lik karyola dan oluşan bu takımı 7863 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Yeni evlen  çiftlerin tercihleri arasında bulunmaktadır.

Yakut Yatak Odası Takımı

Yakut Yatak Odası Takımı

4273 satılmakta olan bu takım yatak odalarına şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Evlerde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir modeldir.

Zambak Yatak Odası Takımı

Zambak Yatak Odası Takımı

Bu ürün 4399 Tl ye satılmakta olup taksit imkanları ile ödeme kolaylığı sunmaktadır. Yatak odalarına muhteşem bir görünüm kazandırmakta olup aynı zamanda dayanıklı bir üründür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git