En Güzel Çocuk Bornozu Modelleri

Çocuk bornozu çeşitleri, yeni şık modern bornoz takımları, genç bornoz takımları ve bebek bornoz takımları fiyatları ve ürün görselleri….

 Çocuk Bornozu Modelleri ve Fiyatları

Banyo yapmak bazı çocuklar ve anneleri için sıkıntı haline gelmiştir öyle ki annelerin çocuklarına  banyo yaptırmak ve banyoyu sevdirmek  için yapmadıkları oyun ve almadıkları oyuncak kalmamıştır. Çocuklara banyoyu sevdirmek için önemli olan bir diğer şey ise bornozlardır. Bornozlar farklı renk ve modelleri ile çocukları etkileyerek banyo yapmayı sevmeleri konusunda yardımcı olacaktır. Çocuklar için birçok bornoz modeli piyasada bulunmakla beraber çocuğunuza uygun bir bornoz bulmakta çok kolay ve zahmetsizdir. Ev tekstil ürünü satan yerlerden ve internet sitelerinden siz de çocuklarınıza banyoyu sevdirecek bornozlardan alabilirsiniz tabi birçok bornoz modeli arasından seçim yapmak zor olacaktır.

En güzel çocuk bornozu modelleri arasında üzerinde çocukların severek izlediği çizgi karakterlerin baskıları bulunan bornozlar bulunmakta. Çocukları banyoya girmek için sabırsızlandıran bu modeller sayesinde çocuklar banyodan sonra sevdiği karakterleri görünce artık banyo yapmayı daha çok isteyecektir. En güzel çocuk bornozu modellerinden bir diğeri de üzerinde birbirinden farklı renk ve çocukların bayılacağı desenler bulunan kapşonlu bornoz modelleridir. Bu bornoz modellerinden bazıları göz, diş ve daha çocukların dikkatini üzerine çekecek birçok şekil ve desenlerle süslenmiş.

Bornoz modellerinin neredeyse hepsi  çok güzel ve çocuklara banyoyu sevdirecek türden ama, tabi ki çocuklarınıza bornoz seçerken kaliteli ve anti alerjik yapıya sahip olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Çocuk bornozu fiyatları 30 tl den başlayarak desen ve kalitesine göre değişmekte. Siz de çocuklarınız için en uygun bornozu seçerek onlara banyo yapmayı sevdirebilirsiniz.

Çocuk Bornozu Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git