En Güzel Bebek Beşikleri

Beşikler, bebek beşik modelleri, kullanışlı beşik modelleri, modern ve farklı beşik tasarımları, ürünler hakkında bilgiler ve ürün görselleri…

En Güzel Bebek Beşik Modelleri

Bebek beşikleri denilince ya parmaklıklı yataklar ya da bir sepete benzer, yüksek ve çeşitli kumaşlarla bezeli, bebeklerin ve annelerin sadece birkaç kullandığı yataklar akla gelir. Düşünce ve tarzlar aynı olsa da kullanılan malzemeler ve değişik tasarımlar göz alıcı beşikleri meydana getirir.

Dikdörtgen beyaz ya da herhangi bir ahşap rengi parmaklıklı yataklar son derece sıradandır. Aynı yatağın oval olanı ise oldukça değişik görünür.

Yataklarda bulunan genelde bebeklerin üşümemesi ve zarar görmemesi için konulan çepeçevre pedler şık kumaşlar kullanılarak kaplanıp ve bu kumaşı yere kadar sarkıtılırsa diğer beşiklere göre şık algılanır.

Yüksek beşiklerde kullanılan süslemeler ise beşiği güzel gösteren unsurlar arasında yer alır. Kat kat tüller, satenler ve kurdelelerle süslenenler klasik olsa da yine de göze en güzel gözükenler arasında yer alır. Bunun yerine bebek dekorasyonuna seçilmiş daha sade kumaşlar kullanarak da beşikler güzel bir görünüm kazandırılabilir.

En Güzel Beşik Tasarımları

Yapımında mobilya veya sepet kullanımının dışında gövdeyi kalın tutarak, anti bakteriyel bir kumaşla kaplamak ve yine parmaklıkları ahşaptan yapmak da bir seçenektir.

Daybed yani hem koltuk hem de yatak formuna dönüşen yataklar tarzında olan bebek beşikleri ise sofistike görünüm verir.

Sivri Köşeli tasarımın dışında yuvarlatılmış köşeler ve komple ahşap olan yataklara korkuluk yerine kırılmayan cam eklenmesiyle oluşturulan beşikler modern tarz seven annelerin favorisidir. Her tarafının pleksiglass olarak yapılmış olanı da vardır.

Hamak şeklinde ve kadife kumaşlarla yapılmış, ferforje iskelete sahip, üstünde mutlaka cibinlik olan modeller ise hem sallanma hem de bebeği rahat ettiren türdendir.

En Güzel Beşik Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git