Elyaf Duvar Boyası

Elyaf duvar boyası, elyaflı sıva, dekoratif elyaf sıvalar ve duvar kağıtları ile  şık ve modern tasarımlar ve tasarım görselleri…

Elyaf Sıva

Bu sıvalar evler her daim canlı ve parlak bir görünüm vermiştir. Bunun yanı sıra ısı yalıtımı ve ses yalıtımda da önemli olumlu etkileri bulunmaktadır. Isı yalıtımında % 50 yakın ses yalıtımında %40 yakın ses ve ısı yalıtımı yapmaktadır.

Bu sıva ve boyalar çabuk kirlenmez, örümcek ağı tutmaz, anti bakteriyel ve rutubet önleyici özellikleri bulunmaktadır. Elyaf olması nedeni ile alev almaz ve yanmaz özelliklerde bulunmakta olup evlerde duvarlarda yumuşak bir yapı kazandırmaktadır. Özellikle küçük çocuklu evlerde duvara çarpma sonucu oluşacak kazaların zararlarını en aza indirecek tek sıva çeşididir.

Evlerde dekoratif amaçlı bir görünüm elde etmek ve duvarlarda var olan kusurları da bu sıva ile kapatabilirsiniz. Her zevkten kişiye hitap etmesi için bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Tüm yüzeylerde kullanabilirsiniz.

Elyaf duvar boyası ve sıvalar hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmanız için bir foto galeri hazırladık. Evinize uygun olan elyaf sıva ve boya modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Elyaf Sıva ve Boya Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git