Elma Şekeri Duvar Boyası

Elma şekeri rengi ile sıra dışı ve modern dekorasyon fikirleri, bu rengin kullanıldığı salon, yatak odası ve oturma odalarında görünümü….

Elma Şekeri Rengi

Marshall firmasının üretmiş olduğu bir renktir. Evlerde farklı bir görünüm elde etmek isteyen sıra dışı tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Bu rengin beyaz renk ile uyumu çok güzeldir. Evlerde ve ofislerde güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Salon ve genç kız odasında çok tercih edilmektedir. Kız bebek odası dekorasyonlarında da tercih edenler bulunmaktadır. Koyu bir renk olduğu için beyaz yada krem rengi mobilyalar yada ev eşyaları ile birlikte tercih ederek estetik ve muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu renk ile ilgili daha iyi fikir sahibi olmanız için bu rengin kullanılmış olduğu odalardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Bu galeriyi inceleyerek renk hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elma Şekeri Duvar Boyası Görselleri

 Elma Şekeri Rengi

Elma Şekeri Rengi

Beyaz renk ile bu rengin kombinasyonu çok güzeldir. Evlerde ve ofis dekorasyonlarında bu iki rengi kullanabilirsiniz. Açık ve koyu tonları bulunmaktadır.  Evlerde salon, oturma odası, yatak odası, banyo ve mutfaklarda bu rengi tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git