El Örgüsü Dantel Mutfak Perdeleri

El örgüsü dantel mutfak perdeleri, mutfaklara yeni ve şık bir görünüm katacak olan farklı tasarımları ve El Örgüsü Mutfak Perde Modelleri…

El Örgüsü Dantel Mutfak Perdeleri

El emeği göz nuru dökülerek yapılan dantel perdeler hiç bir zaman odası geçmeyen tasarımlar arasında bulunmaktadır. Bu örgüler büyük emekler sonucu ortaya çıkmaktadır. Ev dekorasyonunda el örgüsü olarak perdelerin yanı sıra dantel, sehpa örtüleri, masa örtüsü olarak da kullanılmakta olan tasarımları bulunmaktadır.

Son yıllarda Zebra ve stor perdeler bayanlar tarafından çok tercih edilse de el örgüsü modellerde kullanılmaktadır. El örgüsü dantel modelleri evlerde diğer odalarda da kullanılmakta olup mutfaklarda daha çok tercih edilmekte ve aynı zamanda modern ve estetik bir görünüm vermektedir. Mutfaklarda kullanılmakta olan küçük pencerelerde daha şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Bu modellerde kendi zevkinize göre en sevdiğiniz modelleri tercih ederek kendinize özgü tasarımlar oluşturabilirsiniz. Hazır tasarımları seçmek zorunda kalmadan kendi isteğiniz doğrultusunda yeni farklı şık görünümlü perdeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kalpli, çicekli, gül desenli, kelebek resimli olan modelleri mutfaklarda en çok tercih edilen el örgüsü mutfak perdeleri arasında yer almaktadır. Bu perdelerde genelikle beyaz renk ip tercih edilmekte olup farklı açık renklerde bir arada kullanılmaktadır.

El Örgüsü Dantel Mutfak Perde Çeşitleri

Bu perde modellerinde iki çeşit bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi beyaz renk dantel mutfak perdeleri, diğeri ise renkli mutfak perde modelleri olarak iki kısıma ayrılmaktadır. Bu perdelerle şık ve modern bir görünüm elde etmek için desen seçimi önelidir. Desenler içinde en çok tercih edilenler çiçek ve gül desenli olanlarıdır. Evlerde bayanların en çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımlar içinden ev sevdiğiniz modeli tercih ederek şık ve modern mutfak tasarımları oluşturabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git