El İşi Duvar Süsleri

El yapımı duvar süsleri, malzemeleri, el yapımı duvar süsü yapımı, düşük maliyetle evlere şık ve estetik görünüm katacak süs yapımı ve görseller…

El İşi Duvar Süsü

Hanımlar boş vakitlerini değerlendirmek ya da kendilerine gelir sağlamak için el işi duvar süsleri yapmaktadırlar. El emeği göz nuru bu süsler; değişik materyaller kullanılarak, farklı tasarım yaparak her biri kendine has özellikleriyle çok şık süsler duvarlarımızda yerini almaktadır. Yün, keçe, ahşap , kağıt gibi malzemelerden yapılanlar en çok tercih edilenler arasındadır.  Bunların dışında beyaz kil ve polyesterden yapılan objelerde boyanarak çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Evlerimizde olan, atılacak gözüyle baktığımız bazı objeler ya da materyaller de hayal gücünüzün ve el beceriniz sayesinde çok farklı bir işlev kazandırarak , yeniden hayat bulabilir. Pinterest gibi hayatımıza giren akıllı telefon uygulamalarında çok değişik örneklere kendin yap konu başlığı altında ulaşabilirsiniz. Bunun yanında küçük bir araştırma yaparak bu işe gönül vermiş blogger ların sayfasında ulaşıp, tasarımlarından da feyz alabilirsiniz. Eğer hiçbir yerde bulunmayan tasarımlar yapabiliyorsanız siz de bu konu için blog açıp yaptıklarınızı sergileyebilirsiniz. Duvarlara panolar, kapılara asılacak değişik süslemeler ya da duvar dekorunu renklendirecek tasarımları yapmak hem çok eğlenceli hem de çok ucuz. Bunun yanında hazır olarak satılan goblenleri işleyip, çerçevelettirilerek de duvarlarınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Hobi malzemeleri satan sitelerinden, şehrinizde bulunan tuhafiye ya da eski çarşılardan el işi duvar süsü yapabilmeniz için her türlü malzeme bulabilirsiniz.

El işi duvar süsü malzemeleri temin ederek sizde evlerine uygun şık ve modern el yapımı duvar süsleri yapabilirsiniz. Çok fazla zaman ve para harcamadan evlerin duvarlarına hoşunuza giden desen ve motifleri, kelebek yada çiçek desenleri yaparak güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

El İşi Duvar Malzemeleri ve Süsleri 

Kağıt: Kağıttan duvarlara kelebek deseni yaparak güzel ve hoş bir görünüm yapabilirsiniz.

Harita: Eski haritaları duvarlara yapıştırarak duvarlara sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Peçete:Peçete kullanarak duvarlara çiçek deseni verebilirsiniz. Renkli peçete kullanarak çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem maliyeti düşük olup, görsellik olarak alanlara hoş bir görünüm katmaktadır.

Keçe: Keçe yardımı ile bir çok farklı desen ve motif ortaya çıkarabilirsiniz.

Tahta: Tahta ve ahşap çubuklarla duvarlara farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda bunları istediğiniz renğe boyaya bilirsiniz.

Kağıt Bardak ve Çiçek Yapımı: Kağıt bardakları kullanarak çiçek, isim yada motif oluşturarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

El İşi Duvar Süslemeleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git