Duvar Ünitesi Modelleri

Salon ve oturma odalarında dekoratif bir görünüm elde etmek istiyorsanız duvar ünitelerini tercih edebilirsiniz…

Tv Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Evlerde salon ve oturma odalarında çok tercih edilmekte olan tv duvar üniteleri kullanıldıkları mekanlara şık ve modern bir görünüm katmaktadır. Led ve Lcd tv modelleri ile birlikte kullanıldıklarında çok hoş bir görünüm sunmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda kitaplık olarak da kullanılmaktadır.

Duvar ünitelerine çeşitli süslemelerde kullanılmakta olup, örneğin vazo, mumluk, resim çerçevesi gibi bir takım ürünler ile süslenmektedir. Çekmeceli modelleri aynı zamanda bir çok ürünü içinde saklayabilirsiniz.

Her zevke  ve mekana uygun tasarımları bulunmakta olup uygun fiyat avantajı ile müşterileri ile buluşmaktadır.  Bir çok farklı renk seçeneği bulunmakta olup en çok beyaz ve krem renkler tercih edilmekte olup mobilya renginize uygun renkleri seçerseniz şık ve modern bir tasarım meydana getirirsiniz.

Duvar ünitesi fiyatları 750 Tl ile 3000 Tl fiyat aralığında değişmekte olan ürünleri bulunmaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.Duvar ünitesi kampanyalarını takip ederek kampanyalı ürünleri daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz…

2018 yılı için özel olarak tasarlanmış olan şık ve özel tasarım duvar ünitelerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Özellikle 18- 40 yaş arası bayanların en çok sevdiği ve farklı tasarımlardan oluşan galeriyi inceleyerek sizlerde ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duvar Ünitesi Modelleri 2018

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git