Duvar Taş Kaplama Modelleri

Patlatma Doğal Taşlar:  Taş duvar dekorasyonu ve duvar taşları modelleri ve fiyatları, ev ve ofislerde taş duvar dekorasyonu…

Duvar Taş Kaplama Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif duvar taş kaplama modelleri evlerde ve ofislerde daha çok iç mekan dekorasyonlarında tercih edilmekte olup farklı ve şık bir görünüm elde etmek için tercih edilmektedir. Bu tasarımlar bizim ülkemizde ne fazla salon ve misafir odalarında tv ünitelerinin arka kısmında kullanılmaktadır. Led ışıklı taş duvar kaplamaları ile estetik ve farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Taş duvar seçenekleri arasında bir çok seçenek bulunmaktadır. Bakımları düzenli olarak yapıldığında evlerde ve iş yerlerinde uzun yıllar bu ürünleri kullanabilirsiniz. Doğal taş duvar modelleri arasında bir çok seçenek bulunmaktadır. İstediğiz renkleri tercih ederek farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Her bütçeden kişinin kolaylıkla yaptırabileceği tasarımlar arasında bulunmakta olup duvar taş kaplama fiyatları metre kareye göre belirlenmektedir. Taş duvar metre kare fiyatları 25 Tl den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Taş duvar kaplama ürünleri kadar bu ürünlerin uygulama işçiliğide çok önemlidir. Uzman kişilere yada güvenilir firmalara yaptırmakta yarar vardır. Duvar taş kaplama modelleri içinde ülkemizde en çok tercih edilen modeller; patlatma doğal taşlar, gümüş duvar taş kaplama modelleri, sarı doğal taş duvar kaplama modelleri, krem rengi patlatma taş modelleri, travaren taş kaplama modelleri en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır.

Ev ve ofis tarsarımlarında fikir sahibi olmanız için en çok tercih edilen taş duvar tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dekoratif Taş Duvar Kaplama Modelleri Görseller

Taş Duvar Taş Çeşitleri

Taş Duvar Taş Çeşitleri

Taş duvar kaplamalarında son yıllarda en çok tercih edilen taşlar arasında ithal taşlar gelmektedir. İthal taşların isimleri ve görsellerini kullanarak uygulama yapan bayilerden bu modelleri temin ederek şık ve modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git