Duşakabin Modelleri

Son yıllarda banyolarda kullanılmakta olan duş teknesi ve küvetlerin yerini farklı tasarıları bulunan Duşakabin modelleri aldı. Şık ve estetik görünümleri ile banyo dekorasyonunda en çok kullanılan ürünler arasında yerini aldı.

Duşakabin modelleri ve fiyatları

Evlerde eskiden kullanılmakta olan küvet ve duş teknelerinin yıpranması deforme olması ve estetik olmadığı için son zamanlarda evlerde farklı tasarımları bulunan Duşakabin modelleri çok tercih edilmeye başlandı.

Duşakabinler banyolara düzenli bir görünüm vermesi, hijyenik ve kullanışlı olması, çabuk temizlenebilir olması nedeni ile ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Duşa kabinlerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Yarı kapalı duşa kabinler, tam kapalı duşa kabinler diye iki sınıfa ayrılmaktadır. Kullanılan malzemeye göre cam duşa kabinler ve şeffaf plastik duşakabin modelleri bulunmaktadır.

Cam duşa kabin modellerinde temperli camlar kullanılmaktadır. Temperli cam demek yüksek ısıda sıkıştırılmış ve kırıldığında kesme özelliği olmayacak şekilde dağılan cam demektir. Bir kısım insanlar cam duşakabin tercih ederken bir kısmı da şeffaf plastik modelleri tercih etmektedir.

Cam duşa kabin fiyatları plastik olan modele göre daha pahalıdır. Cam duşa kabinlerin temizlenmesi plastik olana göre daha kolaydır.

Duşa kabin modelleri teknoloji ile daha da geliştirilmiş ve banyo esnasında müzik dinlemek, telefon ile konuşmak ve su ile  masaj yapan çok farklı tasarımları ortaya çıkmıştır. Modern duşa kabinler ile banyo yapmayı daha eğlenceli bir hale getirmişlerdir.

Modern duşa kabin modellerinden oluşan  bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modellere sahip olabilirsiniz.

Duşakabin modelleri hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Alüminyum Duşa Kabin Modelleri

Alüminyum Duşa Kabin Modelleri

Evlerinizde her büyüklükte banyoya uygun modelleri bulunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı olan bu ürünü evlerinizde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile banyonuza uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Beyaz Duşakabin Modelleri

Beyaz Duşakabin Modelleri

Siyah ve beyaz banyo yada beyaz banyo fayansları ile uyumludur. Beyaz renk banyolarda çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Aydınlatma sorunu olan banyolar için ideal renkler arasında yer almaktadır.

Buhar Duşakabin Modelleri

Buhar Duşakabin Modelleri

Son zamanların gözde tasarımları arasında yer almaktadır. Buhar duşakabinler dinlendirici ve sağlıklı çok tercih edilmeye başlayan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Cam Duşakabin Modelleri

Cam Duşakabin Modelleri

Cam duşakabinler temizlenmesi ve dayanıklı tasarımlar olması nedeni ile çok tercih edilmektedir. Plastik olan tasarımlara göre biraz daha pahalı ürünlerdir. Çiçek motifli duşakabinler çok tercih edilen ve bayanların tercih ettiği modellerdir.

Çicek Desenli Duşakabin Modelleri

Çicek Desenli Duşakabin Modelleri

Beyaz ve çiçek desenli olan bu tasarımlar çok tercih edilen modern görünümlü tasarımlardır. Cam olan bu modeller evlerde tercih edilmektedir.

Işıklı Modern Duşakabin Modelleri

Işıklı Modern Duşakabin Modelleri

Modern tasarımları ve ışıklı olmaları nedeni ile hoş ve mükemmel bir görünüm kazandırmaktadır. Modern tasarım banyolar içinde bayanların sevdiği tasarımlar içinde yer almaktadır.

Kare Duşakabin Modelleri

Kare Duşakabin Modelleri

Çok yer kaplamayan ve banyolarda yer sorunu olan kişilerin tercih etmiş olduğu tasarımlar içinde bulunur. Hoş ve estetik görünümleri ile banyolara ayrı bir estetik katmaktadır.

Küçük Banyolar İçin DuşaKabin Modelleri

Küçük Banyolar İçin DuşaKabin Modelleri

Dar ve küçük banyolara uygun tasarımlar içinde yer almaktadır. Kare duşakabin modelleri ve resimdeki model banyolarda çok yer kaplamadan rahat bir banyo keyfi sunmaktadır.

Oval Duşakabin Modelleri

Oval Duşakabin Modelleri

Oval ve küçük olan bu modeller küçük banyolarda tercih edilmektedir. Cam olup farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Resimli Duşakabin Modelleri

Resimli Duşakabin Modelleri

Banyo dekorasyonlarına görsellik kazandırmak için son yılların moda tasarımları resimli duşakabin tasarımlarıdır. Bir çok farklı resimleri bulunmaktadır. Sizde istediğiniz resimler arasından tercih yaparak modern görünüme sahip banyolara dizayn edebilirsiniz.

Sauna ve Buhar Duşakabin Modelleri

Sauna ve Buhar Duşakabin Modelleri

Modern banyo tasarımları arasında bulunmaktadır. Duş, sauna ve buhar özelliği bulunmaktadır. Modern banyo tasarımlarında bu ürünler çok tercih edilmektedir.

Şık Sauna ve Buhar Duşakabin Modelleri

Şık Sauna ve Buhar Duşakabin Modelleri

Büyük banyosu bulunan evler için uygun olan bir tasarımdır. Şık ve modern görünümü yanı sıra çok özelliği bulunmaktadır.

Siyah Sauna ve Buhar Duşakabin Modelleri

Siyah Sauna ve Buhar Duşakabin Modelleri

Siyah ve beyaz banyo dekorasyonuna uygun bir duşakabin modelidir. Büyük banyosu ve bütçe sorunu olmayan aileler tarafından tercih edilmektedir.

Tasarım Duşakabin Modelleri

Tasarım Duşakabin Modelleri

Farklı tasarımlardan hoşlanan genç bayanların tercihleri arasında bulunmaktadır.

Yunus Resimli Duşakabin Modelleri

Yunus Resimli Duşakabin Modelleri

Bu tasarımlar resimli duşakabin modelleri içinde evlerde en çok yer verilen modelidir. Cam ve plastik modelleri bulunmaktadır. Plastik olan modellerini 250 Tl yaptırabilirsiniz. Cam olan tasarımları 750 Tl ile 1000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Montaj dahil fiyatlardır.

Sauna Duşakabin Modelleri

Sauna Duşakabin Modelleri

Son zamanlarında alışıla geldik banyo kültürünü değiştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olan bir modeldir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git