Dublex Ev Merdiven Halıları

Dublex evlerde merdivenlerde kullanılmakta olan şık ve estetik halı modelleri ile evinize farklı bir hava daha katabilirsiniz.

Dublex Ev Merdiven Halı Modelleri ve Fiyatları

Dublex ev merdivenlerinde genelikle fayans yada betonarme olan evlerde halılar tercih edilmektedir. Ahşap merdivenli olan dublex evlerde halı çok tercih edilmemektedir. Ahşap merdivenli dublex merdivenler silinmesi ve temizliği kolaydır. Bu merdivenlerde halı kaymaktadır aynı zamanda.

Beton olan dublex ev merdivenlerinde genellikle halı tercih edilmektedir. Böylece merdivenlerin görünümü daha güzel olmaktadır. Aynı zamanda kış aylarında soğuktan korunmak amacı ile de tercih edilmektedir. Bu halıları tercih ederken yapıştırma halılar yerine genelde boydan halılar çok tercih edilmektedir.

Dublex evler için halı döşerken merdivenlerin baş kısmı zeminle aynı seviyede olması önemlidir. Böylece takılıp düşme sorunları ortadan kalkar. Zeminden yüksek olan halılarda takılma ve düşme riski çok fazladır. Dublex merdiven halılarında bayanların çok karşılaştığı sorunlar arasında halıların kayma sorunudur. Bu halılarda kaymaz halı tercih edilmesini yada halıların kaymaması için özel aparatları takmanız gerekmektedir. Halı firmalarından bu konu hakkında destek isteyebilirsiniz. Dublex ev merdiven ölçülerine göre halı tercih etmelisiniz.

Evlerde ne çok tercih edilen şık ve modern halı modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde galeriyi inceleyerek dublex ev merdivenlerine uygun halı modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git