Doğtaş Yemek Odası Takımları

Şık ve modern tasarımları bulunan Doğtaş yemek odası takımları ile yemekler artık daha keyifli ve sohbetler daha uzun olacak…

Doğtaş Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları

 Evlerde mutfak ve salonlarda çok tercih edilmekte olan yemek takımları modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yeni ve farklı tasarımları ile Doğtaş mobilya yemek takımları bayanlar tarafından çok sevilmekte olan ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Doğtaş Yemek odaları ile artık sohbetler ve yemekler daha uzun ve keyifli bir hal alacaktır. Yemek masaları ile çok uyumlu olan sandalyeler tam bir görsellik sunmaktadır.  Görselliği ile görenleri etkisi altına almak ta olup konforu ile de çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Doğtaş yemek odası takımları içinde beyaz renk olan yemek odası takımları en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Doğtaş yemek odası takımları fiyatları 850 Tl ile 2000 Tl arasında değişmekte olup 4 kişilik yemek odası takımları, 6 kişilik yemek odası takımları ve 8 kişilik yemek odası takımları bulunmaktadır. Açılıp kapana bilen yemek odası takımlarını tercih etmenizi öneririz. Bu modeller evlerde çok yer kaplamaz. Kullanışlı ve dayanıklı olan bu modelleri evlerinizde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen yemek odası takımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu ürünleri yakından inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git