Doğtaş Mutfak Masa Sandalye Modelleri

Doğtaş mutfak masa sandalye modelleri ile mutfaklarınıza estetik ve modern bir görünümle birlikte farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz…

Doğtaş Masa ve Sandalyeler

Mobilya sektöründe farklı tasarımları ile marka olmayı başarmış olan Doğtaş Mobilya tasarımları kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Her zevkten kişiye ve her mekana uygun tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Doğtaş yeni sezon ürünleri ile mutfaklar da hoş ve modern bir görünüm sunmakta olan masa ve sandalye takımları mutfaklara ayrı bir görünüm sunmakta olup aynı zamanda sunmuş olduğu konfor ve rahatlıkla da kullanıcılarına rahat bir ortam sunmaktadır. Küçük ve büyük mutfaklar için ayrı yarı tasarlanmış olan modelleri bulunmaktadır.

Doğtaş Mobilya masa ve sandalye takımları ile sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve akşam yemekleri daha rahat ve huzur dolu bir ortam da sunma imkanı elde edeceksiniz. Bu şık tasarımları aynı zamanda misafirleriniz de çok beğenecektir.

Mutfaklarda en çok tercih renkler arasında beyaz ve krem tonları çok tercih edilmektedir. Açık renklerin çok tercih edilmiş olduğu masa ve sandalye takımları mutfakları daha fazla zaman geçirmenizi sağlamakta ve aynı zamanda şık bir görünüm sunmaktadır.

Doğtaş masa sandalye fiyatları 750 Tl ile 2000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Doğtaş kampanyalarını takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri aynı zamanda taksit imkanlarını kullanarak 9 ile 12 aya varan vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

En çok tercih edeilen modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evlerinize en uygun olanı belirleyebilirsiniz….

Doğtaş Mutfak Masa Sandalye Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git