Doğtaş Mobilya Baza Başlıkları

Yatak odası tasarımları arasında bulunan baza ve baza başlıkları şimdi  Doğtaş Mobilya çizgisi ile buluşması sonucu yatak odalarınıza modern ve şık bir görünüm katmaya devam ediyor…

Doğtaş  Mobilya Baza Başlıkları ve Fiyatları

Doğtaş Moıbilya ürünleri herkesin merakla beklediği ve şık tasarımları bulunmaktadır.Modern bir görünüm sunmakta olan tasarımları ile gençler tarafından çok tercih edilmekte olan bir markadır. Her yaş grubuna uygun estetik ve zarif tasarımları bulunmaktadır.

Baza başlıkları günümüzde yatak odası dekorasyonunda çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer alamktadır. Kullanıldıkları yatak odasına ayrı bir hava katmaktadır. Görselliği yanında çok kullanışlı tasarımları bulunmaktadır.

Bir çok farklı renk seçeneği bulunmakta olup en çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem, kahve tonları ve siyah renk baza başlıkları çok tercih edilmektedir. Klasik baza başlıklarının yanında işlemi olan baza başlıkları da tercih edilmekte olan ürünler arasınd ayer almaktadır.

Doğtaş baza başlık fiyatları 750 Tl ile 2500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmkata olup kredi kartına ve elden taksit imkanları bulunmakta olup bu ürünleri taksit ile sahip olabilirsiniz.

Doğtaş baza başlıklarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git