Doğtaş Dresuar Modelleri

Evlerin giriş kısımlarında kullanılmakta olan Dresuar modelleri Doğtaş Mobilya çizgisi ile buluşması sonucu şık ve estetik tasarımlar ortaya çıkmıştır.

Doğtaş Mobilya Dresuar Modelleri ve Fiyatları

 Evlerimizde özellikle giriş kısımların da kullanılmakta olan bu modeller evlere şık ve estetik bir görünüm katmaktadır. Portmanto ve dresuarlar evlerde giriş kısımlarında kullanılmakta olan mobilya tasarımları arasında bulunmaktadır.

Kapıdan ilk girenlere şık ve estetik bir görünüm havası vermek için kullanılan bu tasarımlar aynı zamanda hafif olmaları nedeni ile salon ve yatak odalarında da kullananlar bulunmaktadır. Klasik ve modern tasarımları bulunmaktadır. Evlerinizde kullanmış olduğunuz mobilya tasarımlarına uygun olan tasarımları tercih ederek uyumlu bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Aynalı dresuar modelleri özellikle kapı girişlerinde çok tercih edilmektedir. Bir çok farklı renk seçeneği bulunmasına rağmen en çok tercih edilen renkler arasında beyaz renk olan tasarımlar çok tercih edilmektedir. Doğtaş dresuar setleri bayanlar tarafından çok beğenilmiş ve şık modelleri bulunmaktadır. Doğtaş dresuar fiyatları  250 Tl ile 750 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satılmaktadır. İsterseniz peşin isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bu şık tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Şık dresuar modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz…

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git