Dış Mekan Koltuk Takımı Modelleri

Dış mekan koltuk takımları ile bahçe, balkon ve havuz çevresinde tercih ederek şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz…

Dış Mekan Koltuk Takımı Modelleri

Dış mekan mobilyaları, bahçelerde, balkonlarda yada teraslarda kullanılan mobilyalara verilen isimdir. Özellikle bahçeler için kullanılan koltuk takımı modelleri çok farklı çeşitlerle karşımıza çıkıyor. Dış mekanlarınız için tercih edebileceğiniz koltuk takımı modellerinden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

Ahşap takımlar;

Eğer bahçelerinizde ahşap görmek istiyorsanız, koltuk takımı modellerinizi ahşap iskeleti olan modellerden tercih edebilirsiniz. Orta sehpanızın da ahşaptan yapılmış olması, ortama güzel bir hava katacaktır.

Yeşil takımlar;

Dış mekan koltuk takımları hem tarzını yansıtmalı hem de doğa ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle kumaşları, ahşabı yada yastıkları yeşile ve toprak rengine yakın olan takımlar, dış mekanlarınızda daha güzel duracaktır.

Köşe takımları;

Dış mekanlar, özellikle kış bahçeleri için tercih edebileceğiniz köşe takımları da yine doğaya uyumlu olmalıdır. Bahçelerinizde klasik köşe takımları yerine daha modern ve spor görünümlü takımlar tercih edebilirsiniz.

Puflar yada Armut Koltuklar;

Dış mekanlarınız için koltuklarınızı renkli puflardan da oluşturabilirsiniz. Ayrıca armutlar da bahçeler için güzel bir tercihtir. Günümüzde pek çok kafede ve restoranda, özellikle gençlere hitap eden yerlerde, puflara ve armut koltuklara rastlayabiliyoruz.

Dış mekan koltuk takımlarının en güzel özelliği ise iskeletlerinde ve yastıklarında pastel renklerin olmasıdır. Bu renk şölenini kendi istediğiniz renkler ile de değiştirebilirsiniz. Bu tür koltuk takımlarını tamamlayacak en güzel aksesuarlar ise uzun saksılar ve büyük çiçeklerdir.

Dış Mekan Koltuk Takımı Modelleri Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git