Dekoratif Vazo Modelleri

Modern cam ve seramik vazo modelleri, vazoların kullanım yerleri, vazo tasarımları ile dekoratif bir görünüm elde etmek ve ürün görselleri…

Vazo Dekorasyon Ürünleri

Vazolar,  evlerimizde canlı veya cansız olan çiçekleri sergilememiz için gerekli cam, porselen, gümüş, seramik, kristal gibi malzemelerden yapılan çeşitli ebat ve şekillerdeki kaplardır. Genellikle alt tarafı şişkin, yukarılara gidildikçe incelen formları vazo denince ilk akla gelenidir. Dekorasyon trendlerini takip eden vazolar çok değişik renklerde ve şekillerde de karşımıza çıkmaktadır. Asıl amacı çiçeklere hizmet etmek olsa da çiçeksiz de bulunduğu ortamın dekorasyonunu tamamlamaktadır. Vazonuzu evinizin odak noktasına koymak  ya da dikkatleri ilk olarak vazonun olduğu yere çekmek isterseniz; dekorasyonda kullandığınız renkleride içinde bulunduran aynı zamanda çarpıcı renklere sahip olanlarından seçebilirsiniz. Aldığınız vazonun farklı ebatlarından ya da renklerinden yanyana koyarak sade bir şıklık elde edebilirsiniz. Takım halinde satılanları çok kolay bulunabilirken biraz uğraşırsanız kendi kombinlerinizle  kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Vazo Çiçek Dekorasyon

Evinizi tek bir renk ile dekore ettiyseniz de seçeceğiniz objenin rengi farklı olmalıdır. Örneğin tamamen beyaz mobilyalara sahip iseniz; gümüş, kırmızı ya da siyah renkte vazolar ya da objeler alarak ortamı farklılaştırabilirsiniz. Karşınıza  eğri büyrü, yuvarlak , kalp ya da buna benzeri değişik formlarda çıkan vazolar ise tek başlarına dekorasyon için yeterlidir. İlk başta konulacak yer olarak masa, sehpa ya da konsol üstü akla gelse de büyük olanları zemine konularak kullanılabilinir. Gümüş ya da kristal vazolar ise ışık yansıtma özellikleri olduğundan; elegant görüntüsüyle, konulduğu yer evinizin en göz alıcı köşesi olacaktır.

Modern vazo modelleri içinde günümüzde en çok tercih edilen vazolar arasında uzun cam vazolar tercih edilmektedir. Uzun cam vazo çiçekleri ile birlikte kullanılarak çok hoş ve estetik bir görünüm elde edersiniz.

Seramik vazo modelleri sevenler için bir çok farklı renk,çeşit ve işlemeli seramik vazolar bulunmaktadır. Seramik vazo fiyatları ve cam vazo fiyatları 20 Tl den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup ürünleri e-ticaret siteleri üzerinden ve mağazalardan temin edebilirsiniz.

Cam vazo boyama teknikleri kullanılarak ayrıca ev hanımları, öğrenciler ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kişiler için ek iş olarak da günümüzde çok yapılan işler arasında yer almaktadır.

En çok tercih edilen şık ve modern vazolardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek farklı tasarım vazolar hakkında fikir sahibi olabilir ve mekanlarınızı bu ürünlerle süsleyebilirsiniz.

Modern ve Dekoratif  Vazo Görselleri

Dekoratif Vazolar

Dekoratif Vazolar

Vazo Tasarım

Vazo Tasarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git