Dekoratif Uyku Tulumu Modelleri

 Dekoratif Bebek ve Çocuk Uyku Tulumları

Uyku tulumu deyince hemen akla gelen açık havada yada çadırda yapılan kamplar, dağcılık sporudur. Hem zeminle teması kesen aynı zamanda üzerimizi açmadan uyumamızı sağlayan uyku tulumları, açık hava da isek börtü böcekten de korur. İnsanları adeta kundaklanmış bir bebek haline getirirken, kendimizi ısı kaçağı olmadan vücudumuzu uzun süre sıcak tutmamıza yardımcı olur.

Evlerde kullanımı ise bebekler ve yetişkinler olarak ikiye ayrılır. Bebekler için hemen hemen aynı sebeplerden dolayı kullanılsa da , biz yetişkinler için biraz dekoratif amaçlı biraz da kendimizi iyi hissetmemiz içindir. Dev yastıklı uyku tulumları evlerimizde hem üzerinde oturmak için koltuk hem de içine girip yatmak için harika bir fikir. Yer yatağı şeklinde kullanılması bakımından yatılı misafirleri ağırlamak için ya da kendiniz televizyon seyrederken yayılmak için idealken, çeşitli hayvan şekilli olanlar ise uyku tulumu yerine size dev bir pelüş oyuncağına sarılma hissi veriyor.

İlk bakışta çocuk ürünü fikri yaratsa da , çeşitliliği ve sevimlilikleri yüzünden almadan geçemeyeceksiniz. Çocuğunuz için alsanız bile kısa sürede evdeki en sevdiğiniz dekorasyon ve rahatlama köşeniz olacaktır. Yünlerden örülerek yapılan modellerin başında ise deniz kızı kuyruğu geliyor. Bunları soğuk kış gecelerinde koltukta uzanırken ya da gece boyunca süren uzun sohbetler sırasında içine girerek ısınmanıza yardımcı olacaktır. Pazarlardan alabileceğiniz tek kişilik polar battaniyeleri birbirine dikerek de bir uyku tulumuna sahip olabilirsiniz.

Dekoratif ve İlginç Uyku Tulumu Görselleri

Dekoratif Uyku Tulumu

Dekoratif Uyku Tulumu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git