Dekoratif Taş Duvar Kaplamaları

Taş duvar kaplamaları ile farklı ve sıra dışı görünüme sahip ev ve iş yeri tasarımları, iç ve dış mekan taş duvar kaplamaları…

Taş Duvar Kaplama Modelleri

Taş kaplamalar son yıllarda doğal bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Evlerde iç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Taş kaplamalar sıra dışı bir görünüm yakalamak isteyenler tarafından ofis ve iş yerlerinde de tercih edilmektedir.

Son yılların en gözde kaplama modelleri arasında bulunan patlama doğal taşlarla iç ve dış mekanlarda çok dekoratif bir görünüm elde etmek mümkün. Evlerde iç mekanlarda başta salon dekorasyonu olmak üzere, tv ünitesi arkası taş kaplama, hol ve yatak odası dekorasyonlarında tercih edilmektedir.

Dış mekan taş kaplamalar dış duvarları boydan boya kaplama yapanlar olduğu gibi özellikle şehirlerde mantolama yapılan binaların alt kısımlarını korumak amacı ile bir yada iki metre taş duvar kaplaması yaptıranlar çoğunluktadır. Çocukların mantolama yapılan duvarlara zarar vermesi engellenmiş olur.

Sizlere fikir vermesi amacı ile dekoratif taş duvar kaplamalarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Ürünleri inceleyerek hoşunuza giden tasarımları belirlemenize yardımcı olacaktır.

Taş Duvar Kaplama Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git