Dekoratif Tablo Modelleri

Dekoratif tablo çeşitleri, salon, mutfak, çocuk odası ve yatak odaları için özel olarak tasarlanmış şık ve estetik tasarımları ve ürün görselleri…

Dekoratif Tablo Modelleri

Boş duvarlar evlerimizde sıkıcı bir hava yaratır. Duvarlarımızı aynalar, çeşitli objeler, kendi ailemize ait resimler ya da dekoratif tablolar asarak şenlendirebiliriz. Dekoratif tablolar deyince akla şimdilerde çok popüler olan kanvas tablolar geliyor. Neredeyse sonsuz resim seçeneği ayrıca saatli, takvimli, led ışıklı , parçalı kanvas tablolar arasında seçim yaparken zorlansanız da bakmaya doyamayacağınız ve işinize yarar bir tanesi mutlaka evinizin duvarını süslüyor. Led ışıklılar gece lambası ve romantik bir ortam işlevi görürken, takvimli veya saatli olanlar ise zaman hakkında bilgi veriyor. Parçalı olanlar ise ölçüsünden daha fazla yer kaplarken duvarın bütünlüğünü koruyor. Üç boyutlu tablolar ise bulunduğu ortama derinlik hissi verirken odanın daha büyük görünmesini sağlar.

Eğer sanatsal yanınız daha ağır basıyorsa ünlü veya ünsüz sanatçılara ait yağlı boya ya da çeşitli tekniklerle yapılan tablolara da sahip olabilirsiniz. Pastoral , portre, ya da çok modern tarzlarda karşımıza çıkar.Fiyat olarak pahalı olsalar da el emeği olması ve tek olması kendinizi ve evinizi özel kılacaktır.

Ahşap pano ve taşlardan yapılan tablolar ise Country ve İngiliz tarzı döşenmiş evlerin dekorasyonu için ideal. Taş olanlar bahçe , balkon,mutfak ve banyolarda kullanabilirken, ahşap olanlar salon ve yatak odalarında olması hava ve nem şartlarından dolayı daha doğrudur. Çiçekler, mesaj veren yazılar, kuşlar, deniz teması en çok öne çıkamaktadır. Mutfaklar için çeşitli meyve veya sebzeler , cupcake ,kurabiye , çatal ,bıçak gibi öğelerden oluşuyor.

Dekoratif tablo fiyatları 15 Tl den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ürünleri yapı marketleri, tablo satışı yapan mağazalar ve e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilen şık ve modern tasarımlardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu ürünleri inceleyerek evinize ve ofisinize en uygun olan tasarımları seçebilirsiniz.

Dekoratif Tablo Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git