Dekoratif Lambader Modelleri

Dekoratif ve ucuz lambaderler, tek ayaklı lambaderler, ev dekorasyonuna katkı sağlayacak modern ve şık tasarımlar….

Dekoratif Lambader Modelleri

Evini dekore etmek isteyen ve bunun için dekorasyon dergilerini kurcalayan ya da dekorasyon sitelerini inceleyen bireylerin tercih ettiği eşyalardan bir tanesi de lambaderdir. Çoğu bayan bu lambaderi vintage  bir ürün diye tercih etse de aslında her dönem üretimi yapılan ve evlere oldukça farklı bir hava katan objelerdendir. Bir evde tercih edilebilecek dekoratif lambader modelleri evde kullanan mobilyalarla uyumlu olursa daha güzel bir obje olarak odanın bütünlüğünü sağlayacaktır. Çok farklı modellere ve çeşitlere sahip olan bu lambaderler ortama sıcak bir hava katacak şekilde aydınlatma işlevini de yerine getirir. Bu aydınlatma işlevi çok büyük aydınlatmayı kapsamasa da yerine göre oldukça faydası görülür.

Lambader Tarihi

Bu sözcüğün kökeni Fransızcaya dayanmaktadır. Orta çağlarda kendini göstermiş ve ortaya çıkmış olan bu lamba son zamanlarda modern tasarımların içerisinde yer alır. Kısmi bir şekilde aydınlatma işlevi sağlayan bu lambalar artık ev düzenine çok önem veren bireylerin son modaya uygun olan modern evlerinde baş köşelerde yer alır. Dekoratif lambader modelleri ev sahiplerinin mobilyalarına uygun bir tasarımdaysa kullanılır. Tek başına bile oldukça değerli ve hoş görünen bir parça olduğu için kullanıldığı yeri de güzel bir şekilde tamamlar. Ayaklı olan bu lambaderler genellikle salonlarda, geniş antrelerde ya da yatak odalarında oldukça sık kullanılır. Her girdiği ortama ayak uydurabilen bu aydınlatma ürünü dekorasyonda kullanılacak oldukça zevkli bir tercihtir.

Dekoratif lambader fiyatları 70 Tl den başlayan fiyatlarla Koçtaş, Tekzen, İkea, Evidea gibi büyük yapı marketlerinden yada e-ticaret siteleri üzerinden bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Dekoratif Lambader Görselleri

Sıra Dışı Lambader Tasarımları

Sıra Dışı Lambader Tasarımları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git