Dekoratif Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli Şömineler: Dekoratif görünümlü şık ve modern tasarımlar oluşturmak için özel olarak üretilmiş şömineler….

Elektrikli Şömine Modelleri ve Fiyatları

Son yıllarda ev dekorasyonunda çok tercih edilmekte olan elektrikli modellerin bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Evlere çok güzel bir görsel sunmasının yanında ısı olarak da çok iyidir. Bir çok farklı ebatları bulunmakta olup ister küçük olsun isterse de büyük her eve uygun modelleri bulunmaktadır.

Gerçek şöminede aramış olduğunuz tüm özellikler bu modelle de bulunmaktadır. Odunlar ateşte yanmakta ve alev görüntüsü de verilmiş görsellik olarak aradığınız tüm özellikler fazlası ile bu modellerde bulunmaktadır. Dayanıklı olan bu modeller evlerde uzun süre bakım ve onarım gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Elektrikli şömine modelleri temizlik gerektirmeyen modeller olduğu için genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Kare ve dikdörtgen tasarımları evlerde en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Elektrikli şömine fiyatları 2500 Tl ile 10.000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri kampanyalarını takip ederek aynı ürüne %40 daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilen modern tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu modelleri inceleyerek bu şöminler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Görselleri

L Elektrikli Şömine

L Elektrikli Şömine

Lüks Elektrikli Şömineler

Lüks Elektrikli Şömineler

Modern Elektrikli Şömine

Modern Elektrikli Şömine

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git