Dekoratif Ekmek Kutuları

Mutfak dekorasyonunda kullanılan dekoratif ekmek kutuları, ahşap ekmek kutusu, cam ve plastik ekmek kutuları, ekmek kutusu fiyatları ve görseller…

Dekoratif Ekmek Kutuları

Ekmek saklama kutuları günlük aldığımız taze ekmekleri kapalı bir ortamda bulundurarak hem kurumasını hem de dışardan gelebilecek sinek, böcek ya da tozlardan koruyarak temiz kalmasını sağlar.

Ahşap Ekmek Kutuları

Ahşap ve sürgülü kapağı olanlar en çok bilinen modeldir. Çünkü ahşap ekmeğin taze kalması için gerekli ortamı sağlar. Ancak mutfağınıza renk katarak aynı zamanda dekorasyona uyum sağlaması açısından çeşitli form ve renklerde ekmek kutularına sahip olabilirsiniz. Ev şeklinde ve ahşap olanları istediğiniz renkte boyanıp, süslenebiliyor. Ham ahşap şeklinde alınmış ekmek kutularının üzerine çeşitli tekniklerle yapılan süslemeler ise kendinize ait tasarımı yapmanıza imkan verirken ; üzerine yazılabilen yazılar sayesinde de sizin için kişiselleştirilebiliniyor. Baharat takımları ile birlikte takım alırsanız mutfağınızda harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Plastik ve Cam Ekmek Kutuları

Ahşap dışında metal, plastik, melamin ve bambudan yapılanları da her yerde bulabileceğiniz ürünler arasındadır. Bunlar içinde sürgülü ve kapaklı modeller mevcuttur. Bazı ekmek kutularının kapaklarında ya da altında sürgülü olan bir parça ekmek kesme tahtasını ve bıçağını kompakt bir şekilde bünyesinde barındırarak , ekmek keseceğiniz zaman hem herşeyin elinizin altında olmasına yardımcı oluyor hem de ekmek kırıklarınla dolu bir tezgahtan sizi koruyor. Seramik olan ekmek kutuları ise şıklığı mutfağında da görmek isteyenler için ideal. Cam bir penceresi olan ya da tamamen camdan yapılan bir ekmek kutusu ise ekmek miktarınızı kapağı açmadan görmenizi sağlıyor.

Evlerde en çok tercih edilen dekoratif ekmek kutularından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde yeni, farklı ve şık olan bu tasarımları çok seveceğinizi ve evinizde bu modellere yer vereceğinizi düşünüyoruz.

Dekoratif Ekmek Kutusu Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git