Dar Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Dar balkon dekorasyonları, küçük balkon dekorasyonları, dar balkon dekorları, dar uzun balkon dekorasyonu ve dar kapalı balkon dekorasyon önerileri ve görseller…

Dar Balkonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Maalesef hepimizin evleri hayallerimiz de ki gibi kocaman, bol odalı, geniş balkonlu, büyük bahçeli değil. Hepimiz dar balkonlar veya yetmeyen odalar ile karşılaşıyoruz evlerimizde. Olsun hayat bu herkes her zaman en güzel evler de oturacak diye bir şey yok sonuçta. Bugün küçük bir ev de mutlu bir hayat sürüyorken yarın dünyanın en lüks evinde mutsuz olabiliriz. Her şeyden önemlisi sevdiklerimiz ile beraber olmak, beraber olmaktan mutlu olmak ve beraber vakit geçirebiliyor olmaya değer vermek aslında bütün mesele bunları başarabildik mi evimizin ne kadar büyük olduğu, evimizin kaç odasının olduğu, evimizin kaç tane balkonunun olduğu hepsi gereksiz sayılar olur ve bir kenara fırlatılıp atılmalıdırlar. Böyle şeyler söz konusu olduğunda genelde değerinin kaybedildikten sonra anlaşıldığından bahsedilir. Biz şimdiden fark edelim ve onları kaybetmeyelim.

Dar balkon eşyaları seçiminde küçük ve katlanabilir masa ve sandalyeler, portatif yemek masaları, küçük saksılar yada balkon demirlerine asılan saksılar, dar kapalı balkonlarda uzun yolluk modelleri tercih edebilirsiniz. Dar ve küçük balkonların dekorasyonunda eşya seçimi çok önemlidir.

Son yıllarda inşaat sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak dış yaşam alanı olan balkonlar her geçen gün küçülmektedir. Küçük balkonlara uygun eşyalar ile sade ve şık bir balkon tasarımı oluşturabilirsiniz.

Küçük Balkon Tasarımları

Dar balkonlarda da mutlu olabiliriz, onları kendi zevklerimize göre dekore edebiliriz. Mesela balkon korkuluklarına onu havada tutacak askılarının asıldığı portatif bir masa o lazım gelen anlarda işimizi görüp fazla yer kaplamadan balkonumuzu güzelleştirebilir. Bunun yanında balkonumuzun küçüklüğüne paralel olarak balkondan doğal olarak daha küçük olanı seçeceğimiz ufak bir masa ve iki sandalye ile kendimize çay içmek için mükemmel bir ortam hazırlayabiliriz. Bu ufak masa ve sandalyeleri istediğimiz renge istediğimiz zaman da boyayabiliriz çünkü genel üretiminde bu masalar ahşaptan üretiliyor.

Dar Balkonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git