Dantela Saten Nevresim Takımları 2022-2023

Dantela saten ve pamuklu nevresim takımları, nakışlı nevresim takımları, dantela tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımı modelleri ve fiyatları….

Dekoratif Dantela Saten Nevresim Takımları ve Fiyatları

Birbirinden farklı model, kumaş ve renk seçeneği bulunan nevresim takımları birçok bayan tarafından özenle seçilmekte olup özellikle yeni evlenecek bayanlar yatak odalarına daha çok önem verdiği için nevresim takımı seçimine de ayrı bir şekilde dikkat etmekteler. Bu konuda da birçok bayan internet sitelerinden kendilerine uygun ve kullanan kişilerin memnun olduğu nevresim takımlarını araştırmaktadır.

Önerilebilecek nevresim takımları modellerinin başında da dekoratif dantela saten nevresim takımları geliyor. Birçok kullanan bayan tarafından çokça övgü toplayan bu nevresim takımları yeni evlenecek olan bayanların ilgisini de üzerine fazlasıyla çekmiş durumda. Özellikle şık ve gösterişi seven bayanların tercih ettiği bu nevresim takımları yatak odalarına dekoratif bir hava katarken aynı zamanda pamuklu saten yapısıyla da kullanıma oldukça uygun gibi gözüküyor.

Yatak odalarının modern ve şık olmasını sağlayan dantela saten ve pamuk nevresim takımları aynı zaman da  üzerindeki dantel detayları ile odalarınıza geleneksel bir hava katacak. Bu nevresim takımlarının pamuklu saten kumaşı gayet rahat bir kullanım sağlarken aynı zamanda saten kumaşın parlaklığı ile de yatak odalarınızın daha gösterişli bir hal almasına yardımcı olacaktır. Bu gösterişli yatak odalarına gelen misafirler de hem çok beğenecekler hem de kendilerine de almak isteyeceklerdir. Dantela saten pike ve nevresim takımlarından almak isteyenler için birçok farklı yerde ve birbirinden güzel renk, model, desen ve ebatlarda takımlar mevcut. Fiyatları çok pahalı olmamakla birlikte, kalitesi ve dantela detaylarına göre değişmekte.  Siz de kendi beğendiğiniz bir tanesini alarak yatak odalarınızda çok hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Dantela çift kişilik nevresim takımı fiyatları 175 Tl ile 300 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında, Dantela tek kişilik nevresim takımı fiyatları 100 Tl ile 175 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. En çok sevilen ve tercih edilen modellerinden oluşan bir foto galerisini hazırladık. Sizlerde galeriyi inceleyerek nevresim takımları ve pike takımları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dantela Nevresim Takımı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git