Country Tarzı Ev Dekorasyonu

Son zamanlarda çok tercih edilen ev dekorayon tarzları arasında bulunan Country tarz ev dekorasyonu kullanılan evler modern ve şık tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor…

Country Tarzı Evler ve Modelleri

Son yıllarda yeni trend ev dekorasyonu arasında bulunan be dekorasyon çeşidi rahatına düşkün ve dinlenmeyi çok seven kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Bu tarz dekroayonlar sade dekorasyona önem verilmiş ve gösteeriş ve lüksten uzak durulmuştur. Aynı zaman da bu tarz dekorasyonlar da çeşitli antika eşya kullanımına yer verildiği gözlenmektedir.

Country tarzı salon takımları genellikle geniş ve büyük koltuk takımları tercih edilmektedir. Country tarzı avizeler bu salon döşemesi ile çok uyumlu olup ortaya şık bir dekorasyon uyumu çıkmaktadır. Country tarzı mobilyalar de genelde eskitme tipi mobilyalar daha çok ön plana çıkmaktadır.

Country tarzı yatak odası modelleri de genç ve yaşlı farketmeksizin bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Country tarzı mutfaklar mutfak için ayrılan alanı büyük olan evlerde daha çok tercih edilmekte olup küçük mutfaklarda çok tercih edilmemektedir.

Country tarzı dekorasyon örneklerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu tarz ev dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olabilir ve evlerinizde tercih edebilirsiniz. Country tarzı dekorasyon hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git