Çocuk Odası Perdeleri

Çocuk Odası Perdeleri: Kız ve erkek çocuk odalari için özel olarak tasarlanmış perdeler, en güzel çocuk odası perdeleri, çocuk odası perde modelleri 2016 ve 2017 yılı için özel tasarımlar…

Çocuk Odası Perde Modelleri ve Fiyatları

Çocuklar hayatımızda sahip olduğumuz en nadide ve değerli varlıklardır. Çocuklar hayatımızın en kıymetli varlıkları olduğu için onları en iyi şekilde yaşatmak ve istedikleri şeylerin en iyisini yapmalıyız. Çocukların küçük yaştan itibaren mutlu ve huzurlu gelişimleri gelecek yıllarda iş hayatı, kariyer, gelişimleri noktasında olumlu etkileri bulunmaktadır. Çocuklar sahip oldukları ile yetinmeyen ve hep daha iyisini ve güzelini hayal etmektedir. Çocuk odası modelleri firmaların çok farklı ve modern tasarımları bulunmaktadır.

Çocuk odası aldıktan sonra bu odaya uygun çocuk odası perde seçimi yapılması gerekmektedir. Oda ne kadar güzel olursa olsun almış olduğunuz perde modeli bu odaya uygun değilse ortaya şık ve modern bir görünüm çıkmaz ve bu hem sizin hemde çocuğunuzun canını sıkar.

Çocuk Odası Perde Rengi Seçimi

Kız çocuk odaları perdeleri için genelde kırmızı ve pembe renkler en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Erkek çocuk oodası perde rengi olarak da mavi renk ve tonları en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Çocuk odası açık renklerden oluşuyorsa bu odalara uygun beyaz ve krem rengi perdeleri tercih edebilirsiniz.

Kız çocuğu perde model olarak pembe rengi tercih edilebilir ve çocuk odası rengine göre perde renklerini ayarlamak en doğru seçimdir. Çocuk odası fon perde modelleri yada çocuk odası zebra perde modelleri ve çocuk odası tül perde modelleri içinden odanın rengine uygun olan renkte perdeyi tercih edebilirsiniz.

Çocuk odası perde fiyatları ile normal perde fiyatları arasında fiyat farkı bulunmamaktadır. Perdelerde fiyatları camın büyüklüğüne ve kullanılacak olan metre kareye göre değişmektedir. Çocuk odası perde kampanyaları takip ederek aynı ürünü kampanya dahilinde %40 ile %50 varan indirimlerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Çocuk Odası Perdeleri Resimleri

Çocuk Odası Fon Perde Modelleri

Çocuk Odası Zebra Perde Modelleri

Çocuk Odası Tül Perde Modelleri

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git