Çocuk Odası Koltuk Modelleri

Çocuk odası koltuk, çocuk odası koltukları, çocuk odası koltuk örtüleri, bebek odası koltuk örtüleri, şık ve modern tasarım bebek ve çocuk odası koltukları….

Çocuk Odası Koltuk Modelleri

Çocuk odalarında kullanılan koltuklar özellikle oyun çağına gelmiş çocuklar için gereklidir. Çocuklar genelde yere oturup oyun oynamaktan hoşlansalar da kendi boylarına uygun kolaylıkla oturabilecekleri koltuk ve buna uygun küçük masa sayesinde bu alışkanlığından kurtulabilir. Oyun arkadaşı olarak ebeveyn ya da yaşıtlarından biri seçildiğinde ise aynı seviyede olan bir diğer koltuğa ihtiyaç duyulabilir. Odanın dekorasyonuna uygun renklerde takım halinde ya da tek tek satın alabileceğiniz koltuklar pek çok modeller halinde görülür. Çizgi film karakterleri kullanılan kumaşlarla kaplı ya da figürleri ile süslenen koltuklar en çok tercih edilenler arasındadır. Çeşitli sevimli hayvanlar şeklinde olanlar ise peluş oyuncaklar görünümdedir. Bu oturma köşesinin altında koltuklara uygun mini bir halı hem koltukları tamamlayıcı hem de oyun oynarken çocuğun yerden soğuk almaması açısından önemlidir.

Bazı beşikler belli bir kullanım süresinden sonra kenara konulur ya da başkasına verilir. Beşiğin bir tarafının parmaklıklarını çıkartarak ve arka tarafını yastıklarla destekleyerek, geniş bir koltuk elde edilebilinir.

Çocuk odalarına konulacak sevimli puflar da koltuk görevi görebilir. Bu puflar odadan odaya rahat taşınması açısından evinizin içinde başka aktiviteler yaparken ya da salonda televizyon seyrederken de kullanabilirsiniz. Biraz büyük olarak alınan armut şeklinde olan puflar ise çok uzun yıllar ev halkı tarafından da, kalabalık misafirleri ağırlarken ekstra oturma yeri olarak yerini alır.

Çocuk Odası Koltuk Görselleri  

Çocuk Odası Koltuk Modelleri

Çocuk Odası Koltuk Modelleri

Çocuk Odası Koltuk Modelleri-2

Çocuk Odası Koltuk Modelleri-2

Çocuk Odası Koltuk Modelleri-3

Çocuk Odası Koltuk Modelleri-3

Çocuk Odası Koltuk Modelleri-4

Çocuk Odası Koltuk Modelleri-4

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git