Çocuk Odası Duvar Stickerları

Çocuk ve bebek odası stickerları ile en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın odalarını süsleyerek onları mutlu edebilirsiniz….

Bebek Odası Stickerları

Çocuk ve bebek odaları dekorasyonunun vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan stickerları hem siz hemde bebeğiniz çok sevecek. Bebek ve çocuk odalarına ayrı bir hava katmakta olan bu ürünler aynı zamanda odaya şık ve estetik bir görünüm vermektedir.

Sticker seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. En önemlisi bebek cinsiyetine uygun renk seçmek çok önemlidir. Erkek bebekler için mavi renk ağırlıklı ürünler kız bebekler içinse kırmızı ve pembe renkleri tercih etmelisiniz. Seçmiş olduğunuz stickerların renkleri duvar boyası ve mobilyalara uygun olursa estetik ve şık  durmaktadır.

Kız bebekler için pembe renkli, erkek bebekler içinde mavi renk ağırlıklı tercih edilmekte olup, aynı zamanda hayvan figürlü stickerlar ve çizği film kahramanlarının resimleri olan stickerlar da çok tercih edilmektedir.

Sticker fiyatları 50 Tl ile 500 Tl arasında değişmektedir. Bu ürünleri büyük yapı marketlerden satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden araştırma yaparak e-ticaret siteleri üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve şirin stickerlardan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu fotoları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum kısmından bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Taşıtlar Resimli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Taşıtlar Resimli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Kara, hava ve deniz taşıtlarının bulunduğu bu duvar stickerları bebek ve çocuk odalarında tercih edebilirsiniz. Çocuk ve bebeklerin sevdiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Bebek ve çocuk odalarına renk katan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Robot Çocuk Odası Duvar Stickarları

Robot Çocuk Odası Duvar Stickerları

Uzay araçları ve robot resimleri çocuk odası tasarımlarında çok tercih edilen ve çocukların dikkatini çeken farklı tasarımlar arasında yer almaktadır.

Renkli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Renkli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Bir çok renk bir arada kullanılarak oluşturulmuş olan bebek ve çocuk odaları sevilen ve çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Dalda bulunan kuş resimleri de odalara ayrı bir hava katmaktadır.

Modern Çocuk Odası Duvar Stickarları

Modern Çocuk Odası Duvar Stickerları

Çocuk odası dekorasyonlarında modern bir görünüm elde etmek için çocukların cinsiyetine uygun renk seçimi çok önemlidir. Erkek bebek odalarında mavi renkler ağırlıklı olarak tercih edilmekte kız bebek odalarında da pembe ve kırmızı renkler tercih edilmektedir. Çiçek resimli duvar kağıtları ve çıkartmalar kız bebek odalarında çok kullanıldığını görmekteyiz.

Modern Bebek Odası Duvar Stickarları

Modern Bebek Odası Duvar Stickerları

Bebek odalarına uygulamış olduğunuz stickarlar onların çok dikkatini çekmektedir. Ayrıca bu uygulamaları kreş ve çocuk bakım evi odalarında da tercih edebilirsiniz.

Hayvan Resimli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Hayvan Resimli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Hayvan resimleri bulunan  duvar kağıtları bebek ve çocukların hoşuna giden ve çok tercih edilmekte olan uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle çizgi film kahramanları bulunan kağıtlar bebek ve çocukların çok hoşuna gitmektedir.

Hayvanlar Resimli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Hayvanlar Resimli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Salyangoz, kuş, sincap ve kelebek resimli stickarlar da bebek ve çocuk odalarında uygulanmakta olduğunu görmekteyiz.

Fil Resimli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Fil Resimli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Fil resimli duvar stickarları erkek bebek ve çocuk odalarında uygulanan tasarımlar içinde yer almaktadır.

Çocuk Yatak Odası Duvar Stickarları

Çocuk Yatak Odası Duvar Stickerları

Kız bebek yada çocuk odalarında yada onların yatıkları yerlerde tercih edilen şık ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır.

Çocuk Odası Duvar Stickarları

Çocuk Odası Duvar Stickerları

Siyah ve beyaz duvar stickarları bebek ve çocuk odalarında renkli tasarımlardan hoşlanmayan ve sade ve şık tasarımlar arasında bulunmaktadır. Beyaz renk yatak odası takımlarına uyumludur.

Çiftlik Resimli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Çiftlik Resimli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Bir çok hayavan bir arada bulunmakta olup açık renk olması ve renkli vir görünüm sunması nedeni ile kreş ve çocuk odası duvar uygulamalarında çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Bebek Odası Duvar Stickarları

Bebek Odası Duvar Stickerları

Bebek odası duvarlarında uygulanan stickarlar bebeklerin hayal dünyasını geliştirmekte ve aynı zamanda odaya renkli ve estetik bir görünüm kazandırmak için tercih edilen tasarımlar içinde bulunmaktadır.

Araba Resimli Çocuk Odası Duvar Stickarları

Araba Resimli Çocuk Odası Duvar Stickerları

Araba resimli duvar kağıtları yada stickraları  erkek bebek ve çocuk odalarında en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Erkek bebeklerin araba merakı ve tutkusunu bilmeyen yoktur.

Ağaç Resimli Çocuk Od ası DuvarStickarları

Ağaç Resimli Çocuk Od ası Duvar Stickerları

Ağaç resimli olan bu tasarımlar çok hoş ve estetik bir görünüm sunmaktadır. Bebek çocuk odalarına ayrı bir hava ve muhteşem bir görünüm kazandırmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git