Çinili Banyo Modelleri

Çinili banyo modelleri ve tasarımları, çinili banyo dekorasyonları, çinili banyo lavaboları, çinili banyo küvetleri ile farklı bir tasarım oluşturmak…

Çinili Banyo Modelleri

Çini desenleri geçmişten günümüze kadar gelen en güzel motiflerdir. Bu motifler önceleri en güzel ve en özel camilerimizde, kervansaraylarda yada farklı tarihi mekanlarda kullanılmış ve yapılması gerçekten zor olan motiflerdir. Bu güzelliği yaşatmak ve evlerimize taşımak adına, artık fayanslarda çinili modeller görmek mümkündür. Bu modeller mutfak ve tuvalet tasarımlarında kullanılsa da en çok tercih edildiği yerler banyolardır. Çinili banyo modelleri, evlerinde tarihi ve güzelliği yansıtmak isteyenlerin en popüler tercihleri arasında yer alır. Bu modeller, her renk ve her desende karşımıza çıkmaya başladı bile.

2017 çinili banyo modelleri, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu modelleri isterseniz tüm banyo duvarlarınızda görebilir, isterseniz yalnızca lavabo arkalarına yaptırabilir, isterseniz de sadece belirli uzunluk ve büyüklükte yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte en dikkat çeken tasarımlar, çinili banyo tercih edenlerin yaptırmış olduğu, sadece küvetlerinin etrafına tercih edilen modellerdir. Bu sayede banyo küvetini ön plana çıkarırken, bir yerden farklı bir yere geçiyormuş hissine kapılabilir, banyonuzun diğer alanlarını istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Çinili banyo modellerine yakışmayan tek dekorasyon, 3 boyutlu olan zeminlerdir. Banyolarınızda hem çinili modeller kullanıp hem de 3 boyutlu tasarımlar yaptırırsanız, hem karışık hem de kötü bir görüntüye neden olursunuz. Ancak yalnızca çinili modelleri tercih ederseniz, diğer yerlerin biraz daha sade olmasına özen göstermeniz gerekir. örneğin koyu mavi bir çinili fayans dekorasyonu yaptırırsanız, duvarlarınızı açık maviye boyayabilir, lavabo ve dolaplarınızı beyaz olarak tercih edebilirsiniz.

Çinili Banyo Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git