Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek genç odası tasarımları hem kızlar hemde erkekler tarafından çok beğenilmekte olup şık ve modern görünümleri ile tarz oluşturmaktadır….

Çilek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Çilek gençlerin istekleri ve beklentilerini çok iyi analiz eden firmalar arasında yer almakta olup onların ihtiyaçlarına uygun ürünleri gençler tarafından çok dikkat çekmekte ve beğenilmektedir. Genç odalarında bulunan çalışma masaları, elbise dolapları ve yatak tasarımları ile tüm beklentilerin bir adım ötesinde ürünler üretmeye devam etmektedir.

Çilek bebek odası ve çocuk odaları kullanana gençler büyüdüklerinde alışmış oldukları bu konforu kaybetmemek için yine Çilek genç odası takımlarını tercih etmektedir.

Çilek kız genç odası tasarımlarında pembe ve açık kırmızı tonlar tercih edilmekte olup şık ve estetik modelleri ile çok hoş oda tasarımları ortaya çıkmaktadır.

Çilek erkek genç odası  tasarımları ise çilek genç odası arabalı yatak modelleri ve çilek genç odası korsan modelleri çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır.

Çilek genç odası fiyatları arabalı ve korsan modelleri fiyatları 2500 Tl ile 5000 Tl arasında değişmektedir. Ürünleri kredi kartına taksit yada vadeli diğer ödeme şekilleri ile satın alabilirsiniz.

Çilek genç odası takımları oluşan bir foto galeri hazırladık.Sizde bu tasarımları  inceleyerek çocuğunuza en uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri tercih edebilirsiniz.

Çilek genç odası tasarımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git