Çiçek Desenli Mutfak Dolabı Modelleri

Çiçek desenli mutfaklar, çiçek motifli mutfak dolabı modelleri, çiçek desenli mutfak dolapları tasarımları, modern ve şık mutfak dekorasyonu görselleri…

Çiçek Desenli Mutfak Dolabı Modelleri

Bayanlar, sevdikleri mutfaklarda olduklarında, çok daha marifetli işler yapabilirler. Bayanların en çok vakit geçirdiği odalar olan mutfakların güzel ve iç açıcı olması, bayanların çok daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlayacaktır. Yapılan araştırmalara göre, mutlu olan bayanların mutfak dekorasyonlarının istedikleri gibi güzel ve rahat olduğu fark edilmiştir. 2017 yılı için özel üretilen mutfak dolabı tasarımları da oldukça iç açıcı ve dikkat çekici modellerdir. Bu modellerin en çok tercih edilenleri ise çiçek desenli mutfak dolabı tasarımları son yılların en gözde modelleri arasında yer almaktadır. Gelin bu modelleri yakından inceleyelim;

Siyah-beyaz desenler;

Siyah fon üzerine işlenen  büyük çiçekler yada beyaz fon üzerine işlenen siyah ve büyük çiçekler, bu yılın gözde tasarımları arasında ilk sırayı aldı. Bu modeller mutfaklarınızı oldukça şık ve farklı gösterecektir.

Renkli çiçekler;

Beyaz fon üzerine işlenen renkli ve büyük çiçek modelleri, mutfak dolaplarınızın renklenmesini sağlayacak. Mutfaklarının hareketli ve cıvıl cıvıl olmasını isteyen bayanlar için bu modelleri tavsiye ederiz.

Küçük çiçekler;

Yine beyaz fon üzerine işlenmiş olan rengarenk yada tek renge sahip olan küçük çiçek desenleri, büyük mutfaklar için tercih edeceğiniz modeller arasında.

Çift renkli dolaplar;

Siyah beyaz, kırmızı siyah, beyaz gri, beyaz kahverengi gibi çift renge sahip olan mutfak dolaplarının çiçek desenleri de oldukça göz alıcı görünür. Bu tip mutfak dolapları da küçük mutfaklar için tercih edilebilecek en iyi alternatifler arasında yerini alır.

Mutfak dolaplarınızı değiştirmeden çiçekli mutfak dolabı kapaları satın alarak yada yaptırarak daha uygun bir şekilde mutfakları güzeleştirebilirsiniz. Mutfağın tamamını değiştirmek yerine daha uygun maliyetle şık ve estetik bir görünüm kazanacaktır.

En çok tercih edilen şık,estetik,muhteşem modern mutfaklardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek mutfaklarınıza bahar havası kazandırabilirsiniz…

Çiçek Desenli Mutfak Dolabı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git