Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Çiçek desenli duvar kağıdı çeşitleri, modern ve şık tasarımlara sahip çiçek desenli duvar kağıdı örnekleri, fiyatları ve ürün görselleri…

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Çeşitleri

Çiçek desenli duvar kağıtları evlerde bayanların en sevdiği resimli duvar kağıtları arasında yer almaktadır. Bu kağıtların içinde de gül desenli duvar kağıtları evlerde yatak odaları, mutfaklar ve oturma odalarında çok tercih edilen tasarımları arasında yer almaktadır.

Duvar kağıtları günümüzde boyadan daha çok tercih edilmeye başlayan ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Uygulası kolay ve herkes tarafından yapılabilmektedir. Kendinden yapışkanlı duvar kağıtları evlerde bayanların bile rahatlıkla uygulayabileceği tasarımlar arasında yer almaktadır.

Duvar kağıdı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Kaliteli, silinebilir, silinmeye bağlı olarak da rengini bozmayan ve yıpranmayan modelleri tercih edebilirsiniz. Ev, iş yeri ve ofis gibi tüm alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Duvar kağıdı sökümü kolay ve duvarlara zarar vermeyecek nitelikte olanları tercih etmelisiniz.

Çicek desenli duvar kağıtları fiyatları kağıtların desen ve baskılarına göre artış göstermemektedir. Duvar kağıdı fiyatları metre kare olarak satılmaktadır. Metre kare fiyatları 20 Tl den başlayan fiyatlarla evinize ve bütçenize uygun olan modellere sahip olabilirsiniz.

Çiçek desenli duvar kağıtları içinden en çok tercih edilen çeşitlerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize ve ofislerinize en uygun tasarımlara karar verebilirsiniz.

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Görselleri

Çiçek Duvar Kağıtları

Çiçek Duvar Kağıtları

Çiçek Motifli Duvar Kağıtları

Çiçek Motifli Duvar Kağıtları

Hd Çiçek Resimli Duvar Kağıdı

Hd Çiçek Resimli Duvar Kağıdı

Hd Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Hd Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git