Çeyiz Sandığı Tasarımları Modelleri

admin

Updated on:

Çeyiz Sandığı Tasarımları

Klasik ve modern tasarımları ile ön plana çıkan Çeyiz Sandığı Tasarım Modelleri bir çok farklı seçeneği ile her zevk grubuna hitap etmeye devam ediyor…

Çeyiz Sandığı Modelleri ve Tasarımları

Evlenecek olan gelin adaylarının yapmış olduğu geleneksel hazırlıklardan bir tanesi de Çeyiz Sandığı hazırlamaktır. Günümüzde eskisi kadar önemini korumasa da geleneksel olarak halen devam etmekte olan adetlerden bir tanesidir. Günümüzde eski klasik model gelin sandıkları yerine çok şık ve estetik bir görünüme sahip Modern Çeyiz Sandıkları tercih edilmektedir. Evlerde hem güzel ve estetik bir görünüm veren bu çeyiz sandıkları aynı zamanda değerli eşyalarınızı da içine koyup uzun yıllar saklayabileceğiniz ev aksesuarları arasında bulunmaktadır.

Çeyiz sandığı modelleri ve modern tasarımları ile ilgili olarak en çok beğenilenleri sizler için araştırdık ve bir galeri oluşturduk. Evlenecek olan ve yapacak bir çok işi olan gelin adaylarına kolaylık olmasını istedik. Sizler için  araştırdığımız modeller hoşunuza gitmedi ise internet üzerinden farklı tasarımları bulup sipariş verebilirsiniz.

Çeyiz sandığı fiyatları sandığın yapıldığı malzeme, işçilik, işlemeler vb etkenlere göre değişmekte olup her bütçeye uygun şık çeyiz sandığı modelleri bulunmaktadır.

Ekonomik çeyiz sandığı modelleri genellikle küçük, işlemesi fazla olmayan ve işçiliği düşük olan modelleri tercih etmelisiniz. Alış veriş sırasında sadece bir yere bağlı kalmadan farklı mağazaları da incelemenizde fayda vardır. Vereceğiniz aynı paraya daha güzel çeyiz sandığı modelleri bulabilirsiniz. En güzel çeyiz sandığı modelleri ve çok tercih edilenlerden oluşan bir galeri hazırladık.

Çeyiz Sandıgı Tasarımları
Beyaz Renk Çeyiz Sandığı Tasarımları

Beyaz renk çeyiz sandıkları en çok tercih edilen sandık tasarımları arasında yer almaktadır. Farklı ebatları bulunmaktadır. Beyaz kumaş üzerine işleme ve taş süsleri ile çok güzel bir görünmektedir.

Çeyiz Sandıgı Tasarımları

Çeyiz Sandıgı Tasarımları
Ayaklı çeyiz sandıkları alt kısımlarını temizlenmesi diğer tasarılara göre daha kolaydır. Aynı zaman da taşınması da kolaydır. Bir çok farklı tasarımı bulunmakta olup beyaz ve ayaklı çeyiz sandığı tasarımları en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almakta olup her yatak odası tasarımı ile uyumludur.

Çeyiz Sandıgı Tasarımları
Ayaksız Çeyiz Sandıkları tasarımlarından hoslanan kişiler bu tasarımları tercih edebilirler. Kelebek deseni verilmiş olan taş işlemeleri ile çok hoş görünmektedir.

Çeyiz Sandıgı Tasarımları

Kırmızı Çeyiz Sandığı
Kırmızı Çeyiz Sandığı
Kırmızı Renk Çeyiz Sandığı İç Görünümü
Kırmızı Renk Çeyiz Sandığı İç Görünümü

Farklı ve değişik tasarımar dan hoşlanan kişiler için özel olarak üretilmiş bir üründür. Kırmızı ve pembe renk olanlar en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yorum yapın