Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı modelleri ve çeşitleri, çelişk kapı montajı, çelik kapı alırken dikkat edilmesi gerekenler ve çelik kapı fiyatları ve ürün görselleri…

Çelik Kapı Modelleri ve Çeşitleri

Çelik kapılar evlerde ve ofislerde güvenlik ve görsellik olarak sosn yıllarda en çok tercih edilen kapılar arasında yer almaktadır. Çelik kapılar en fazla apartman girişlerinde, ev girişlerinde ve ofis giriş kapısı olarak tercih edilmektedir. Kullanıldıkları alanlara güzel bir görünüm de vermektedir.

Çelik kapı çeşitleri içinde her geçen gün gün farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. 20 den fazla kilitleme sistemine sahip olan kapılar, şifreli çelik kapılar, parmak izine duyarlı çelik kapı modelleri son yılların en fazla tercih edilen çelik kapı modelleri arasında yer almaktadır. Çok kilitli çelik kapılar diğer kapılara göre açılması daha zor olduğu ve güvenlik için tercih edilmektedir.

Eskiyen ahşpa kapıların yerini alan çelik kapıların seçiminde dikkat edilmesi gerekn bir çok nokta bulunmaktadır. Çelik kapı alırken bilindik ve kurumsal firmaları tercih edilmesi gerekiyor. Sıradan satış yapan yerleri tercih etmek yerine kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Koçtaş çelik kapı modelleri ülkemizde en yaygın kullanılan çelik kapılar arasında bulunmaktadır.

Çelik kapı fiyatları 300 Tl ile 2500 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satış yapılmaktadır. Çelik kapı fiyatları çelik kalınlığına, ürün kalitesine, kilit sistemlerine göre değişmektedir.

Çelik kapı firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında; Koçtaş çelik kapı, Sur çelik kapı, Kale çelik kapı, Formet çelik kapı, Astaş çelik kapı firmalarının ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Çelik Kapı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git