Casati Boya Renk Kataloğu Modelleri

Casati Boya renk kartelası, iç ve dış cephe boyaları, 2016 ve 2017 yılı iç cephe duvar boyası renkleri ve görselleri…

Casati Boya Renk Kataloğu

Duvar renkleri evin havasını değiştirmekte ve evlere ayrı bir hava katmaktadır. Evlerde odalarda kullanılan eşyalara uygun olarak tercih yapmak gerekmektedir. Evlerde başta salon, yatak odası, oturma odası ve misafir odalarında kullanılmakta olan bir çok boya rengi bulunmaktadır.

İç cephe olarak evlerde en çok tercih edilen renkler arasında, lületaşı rengi, çakıl taşı rengi, kumbeji, kum taşı boya rengi, kese kağıdı boya rengi, lila rengi duvar boyasıŞampanya, açık başak, açık damla, fildişi, buz beyazı, mine, funda, lavanta, melisa, zeytin, atlas, meltem, bordo, başak, nergis, güneş, kese kağıdı, leylak, verde, nil yeşili, açık mavi renkleri  evlerde çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Evlerde isterseniz her oda da aynı rengi tercih edenler olduğu gibi aynı zamanda farklı renkleri tercih edenlerde bulunmaktadır. Bebek odalarında farklı renkler kullanılmaktadır. Erkek bebek odalarında mavi renkler daha çok tercih edilirken, kız bebek odalarında pembe renk ve tonları tercih edilmektedir.

Casati boya ülkemizde iç cephe boyası olarak çok tercih edilen boya markaları arasında yer almaktadır. Kaliteli ve müşteri memnuniyeti esasına göre üretmiş olduğu boyalar herkes tarafından tercih edilmektedir. Renkler hakkında size ayrıntılı fikir sahibi olmanız için bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde foto galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan renge karar verebilirsiniz.

Casati Boya İç Cephe Renk Kataloğu 

Casati Boya Dış Cephe Renk Kataloğu 

Casati Boya Dış Cephe Renk Kartelası

Casati Boya Dış Cephe Renk Kartelası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git