Cam Sehpa Modelleri  

Evlerde ve iş yerinde çok tercih edilmekte olan cam sehpa modelleri bulundukları ortama ayrı bir hava katmakta ve modern ve farklı tasarımları göz doldurmaktadır…

Cam Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Evlerde özellikle salonlar da ve misafir odalarında çok tercih edildiği gibi iş yeri ve ofis ortamlarında da çok tercih edilmektedir.  Son teknoloji ile tasarlanmış ve üretilmiş  cam sehpa modelleri bulundukları ortama  çok hoş görünüm katmaktadır.

Camın zarafeti ile şekilli tasarımlar ortaya çıkmakta ve bu tasarımlar ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir. Evlerde misafir ağırlamaların da da çok kullanılmakta olan sehpa tasarımları bayanlar için çok önemli ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Cam sehpa fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satılmaktadır. Bu ürünleri satın yapı marketlerinden ve e- ticaret sitelerinden araştırarak satın alabilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilmekte olan cam sehpa modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evlerinize ve iş yerlerinize uygun olan ürünleri satın alarak şık ve estetik tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Orta Cam Sehpa

Orta Cam Sehpa

Orta cam sehpa modelleri salon ve misafir odalarında tercih edilmekte olup sade olan bu tasarım çok tercih edilmektedir.

Cam Sehpa Modelleri - 2

Cam Sehpa Modeli

Siyah ve kahve rengi ayakları bulunmakta olup kalp şeklinde olan bu modeller bayanların sevdiği tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yeni Tasarım Cam Sehpalar

Yeni Tasarım Cam Sehpalar

Çok tercih edilmekte olan yeni tasarımlar içinde bulunmakta olup her odaya uygun cam sehpa modelleri arasında yer almaktadır.

Cam Sehpa Modelleri

Cam Sehpa Modelleri

Farklı tasarım ve görünümleri ile salon dekorasyonunda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Siyah Cam Sehpa

Siyah Cam Sehpa

Bu model lüks salon takımlarında ve ofis takımlarında çok tercih edilmekte olup modern görünümü ile kullanıldıkları alanlara modern bir hava katmaktadır.

Cam Orta Sehpa Modelleri

Cam Orta Sehpa Modelleri

Misafir odası ve oturma odalarında çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Koltuk oturma boyunda olup metal ayaklarla desteklenmiş bir orta cam sehpa tasarımıdır.

Yuvarlak Cam Sehpa Modelleri

Yuvarlak Cam Sehpa Modelleri

Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Siyah camlı yuvarlak sehpa modelleri iş yerlerinde çok tercih edilmekte olan şık modeller arasında yer almaktadır.

Moda Cam Sehpa Modelleri

Moda Cam Sehpa Modelleri

Bu tasarımlar özellikle gençler tarafından salon ve misafir odası dekorasyonlarında çok tercih edildikleri için moda sehpa tasarımları arasında yer almaktadır. Evlerde şık ve estetik bir görünüm katmakta ve aynı zamanda çok kullanışlı tasarımlardır.

Şık Cam Sehpa Modelleri

Şık Cam Sehpa Modelleri

Evlerde koltuk takımları ve modern ev dekorasyonuna uyumlu olan bu tasarımların siyah ve kahve rengi renkleri bulunmaktadır. Bulundukları evlere ayrı bir hava katmaktadır.

Tasarım Cam Sehpa Modelleri

Tasarım Cam Sehpa Modelleri

Tasarımcılar evlere farklı bir görünüm kazandırmak için yeni tasarlamış olduğu bu cam sehpa modelleri salon ve misafir odası dekorasyonlarında çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır.

Modern Cam Sehpa Modelleri

Modern Cam Sehpa Modelleri

Hem ofis hemde evlerde salonlarda modern mobilya takımları ile uyumlu bir tasarımdır. Ev ve iş yerlerine modern bir görünüm kazandırmak için bu tasarımı tercih edebilirsiniz.

Ofisler İçin Cam Sehpa Modelleri

Ofisler İçin Cam Sehpa Modelleri

Ofislerde çok tercih edilmekte olan bir tasarımdır.Tam boy ve iç kısımına gizlenebilme özelliği olan üç adet küçük cam sehpa modeli bulunmaktadır. Tekerlekli ve modern bir tasarımdır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git