Cam Balkon Modelleri

Son zamanlarda ev balkonlarında çok tercih edilen cam balkon sistemleri sayesinde yaz ve kış ayları balkonlarda zaman geçirmek daha keyifli bir hal alacak…

Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları

Evlerde açık olan balkonlarda son zamanlarda en çok tercih edilen cam kapatma sistemleri arasında bulunmaktadır.  Doğa şartlarına uygun olan cam kullanılırak yapılmış olan bu balkon sistemleri sayesinde kış ve yaz aylarında kullanıcılarına maksimum fayda sağlamaktadır.

Kış aylarında balkonların kar ve yağmurdan etkilenmeden kullanım sağlamakta olup yaz aylarında toz ve güneş ışıklarının etkisinden korunmak için çok tercih edilmektedir. Kısacası hem yaz ayları için hemde kış ayları için çok kullanışlıdır.

Cam balkon fiyatları balkonun büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişmektedir. Cam kanlığına göre fiyat artmaktadır.

En çok tercih edilen cam balkon sistemleri oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modeller içinden en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Görünümlü Sürgülü Cam Balkon

Ahşap Görünümlü Sürgülü Cam Balkon

Ahşap görünümlü balkon sistemleri ve pencereler evlere ve kullanıldıkları ortama ayrı bir güzellik katmaktadır. Uzun yıllar kullanabilceğiniz dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır.

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Sürgülü cam balkon sistemleri evlerde çok tercih edilmekte olup balkonu çok verimli kullanabilirsiniz. Sürgü kapılı cam balkon sistemleri balkon dekorasyonuna çok güzel görsellik katmaktadır.

Temperli Cam Balkon Modelleri

Temperli Cam Balkon Modelleri

Temperli camlar evlerde cam kırılmalarından dolayı oluşabilecek kazaları önlemek için özellikle çocuklu evlerde tercih edilen camlar arasında yer almaktadır. Yüksek ısı ve basınç ile sıkıştırılmış olan bu camlar kırılmalara karşı diğer camlara göre daha dayanıklıdır. Sıcak ve soğuk geçirgenliği diğer camlara göre daha iiyidir.

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Açılır ve kapanır sistem olması nedeni ile evlerde balkonlarda tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kış aylarında tamamen kapatarak yağmur, kar ve soğuk havanın olumsuz etkilerinden korunabilirsiniz. Yaz aylarında ise tamamen açarak güneşin ve güzel havanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Cam balkon sistemleri içinde düz cam, oval cam, l cam ya da u cam modelleri çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır.

Cam Balkon Modelleri-1

Cam Balkon Modelleri-1

L cam balkon sistemlerine örnek bir cam balkon uygulamasını resimde görmektesiniz.

Cam Balkon Modelleri-2

Cam Balkon Modelleri-2

Perdeli cam balkon sistemleri yaz aylarında güneşi kesmesi ile yaz aylarında konforu çok yüksektir. Bu pencere sistemi ile güneş ışıklarını kontrol altına alabilirsiniz.

Cam Balkon Modelleri-3

Cam Balkon Modelleri-3

Son zamanlar da ev ve işyeri balkonlarında çok tercih edilen kompozit balkon sistemidir. Paslanmaz özelliği ile olumsuz hava şartlarından etkilenmez ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir modellerdir.

Cam Balkon Modelleri-4

Cam Balkon Modelleri-4

Cam balkon sistemleri hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımız ve bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git